Konkurs je istekao.

Magacioner

Itara trade d.o.o.

Niš, Branka Radičevića 30

26.01.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Itara Trade d.o.o. Niš je privredno društvo za uvoz, izvoz i konsalting u oblasti elektroopreme i osvetljenja koje posluje od 2005.

Opis poslova:

  • Proverava robu po kvantitetu i kvalitetu prilikom prijema i otpreme
  • Evidentira ustanovljene propuste prilikom prijema/otpreme robe
  • Pozicionira i/ili repozicionira robu u skladištu
  • Formira dokumenta o primljenoj i izdatoj robi
  • Priprema robu za otpremu i transport i vrši kontrolu izlaza robe
  • Učestvuje u parcijalnim i kompletnim popisima robe

Osnovni uslovi:

  • Najmanje SSS - IV stepen
  • Poželjno posedovanje osnovnih tehničkih znanja i poznavanje proizvoda u oblasti osvetljenja i elektromaterijala
  • Vozačka dozvola minimum B kategorije (prednost će imati kandidati sa položenim ispitom za upravljanje i teretnim vozilom)
  • Profesionalnost i pedantnost u radu
  • Brzina i tačnost
  • Poželjno prethodno iskustvo u magacinskim poslovima
  • Rad na računaru - rad u Windows okruženju sa osnovnim MS Office aplikacijama

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    Direktan link do oglasa