Konkurs je istekao.

Magacioner

Obuća Mihajlo

Beograd-Zemun, Autoput 20

24.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Kompanija posluje već preko 29 godine, bavimo se veleprodajom i maloprodajom muške, ženske i dečije obuće.

Potreban nam je radnik na poziciji: MAGACIONER

Potrebno više izvršilaca

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva u magacinskom  poslovanju
  • Iskustvo u radu sa velikim brojem artikala
  • Potvrda o neosuđivanosti
  • Vozačka dozvola – B kategorija

Opis posla i ključne odgovornosti:

  • Prijem i skladištenje robe
  • Prevoz robe
  • Kvantitativna i kvalitativna kontrola robe
  • Kontrola naloga i izdavanje robe
  • Markiranje robe u barkod sistemu i uvođenje robe u magacinsku evidenciju
  • Utovar / Istovar robe
  • Uređenje, čišćenje i briga o zatvorenom i otvorenom delu magacinskog prostora
  • Briga o tehničkoj ispravnosti vozila,opreme skladišta, IT opreme, ličnoj opremi
  • Zadaci po nalogu šefa magacina i poslodavca
  • Materijalna odgovornost za stanje robe u magacinu

Nudimo:

  • Mogućnost rada u mladom i dinamičnom okruženju
  • Prilika za napredovanje i usavršavanje
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave sa CV-om i poželjno fotografijom slati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Kabl Metal doo

    • Sariceva 13, Beograd, Srbija
    • PIB: 101020071
    • Matični broj: 06936440

    Direktan link do oglasa