Konkurs je istekao.

Magacioner

VSD Trade d.o.o.

Beograd, Dunavska 86

27.11.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

VSD TRADE DOO iz Beograda je renomirana firma sa višedecenijskim iskustvom u distribuciji profesionalnih preparata, alata i opreme za frizere.

Uslovi:

  • Minimum III stepen srednje stručne spreme
  • Predhodno radno iskustvo
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Potvrda da nije osuđivan
  • Odgovornost, komunikativnost, sistematičnost i pedantnost u radu

Opis posla:

  • Utovar i istovar robe
  • Kvalitativni i kvantitativni prijem robe
  • Skladištenje robe
  • Deklarisanje robe
  • Sortiranje robe po porudžbinama
  • Priprema dokumentacije za brzu poštu
  • Izdavanje robe
  • Briga o stanju robe i magacinu
  • Popisi robe

    • Srbija, Beograd, Bulevar despota Stefana 67 11 000
    • PIB: 100159461
    • Matični broj: 17404121

    Direktan link do oglasa