Konkurs je istekao.

Marketing menadžer

Walter BBQ d.o.o.

Beograd, Patrijarha Dimitrija 12

06.10.2021.

Walter BBQ d. o. o. dokazanim kvalitetom već 20 godina postavlja standarde u ugostiteljstvu. Najprogresivniji srpski brend, sa lancem od 20 restorana u 5 gradova i ciljem širenja mreže van granica Srbije, svakodnevno kroz timski rad stremi ka istom cilju, zadovoljstvu naših gostiju.

Opis posla:

* Razvoj marketinške strategije nastupa na tržištu u cilju jačanja liderske pozicije i dugoročnog razvoja brenda Walter;
* Realizacija marketing planova, efikasno korišćenje marketinškog budžeta i postizanje godišnjih ciljeva;
* Organizacija i kontrola realizacije planiranih marketing aktivnosti

Potrebne veštine i znanja:

  • Dobre verbalne i pisane veštine,
  • Dobar osećaj za procenu uslova na tržištu i potreba potrošača
  • Odlične organizacione veštine,
  • Sposobnost rada u timu i rukovođenja timom,
  • Sposobnost da delegira i motiviše ostale zaposlene,
  • Kreativnost, energija i entuzijazam za osmišljavanje i realizaciju kampanja,
  • Samopouzdanje prilikom predlaganja i procene ideja,
  • Spremnost na stalno usavršavanje,

Uslovi:

  • Fakultetska diploma, poželjno u ekonomiji, FON ili marketingu
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istoj / sličnoj poziciji;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Napredno znanje rada na računaru (MS Office);
  • Iskustvo u radu sa kupcima u delu organizacije, sprovođenja i kontrole komercijalnih aktivnosti;
  • Poželjno poznavanje sektora ugostiteljstva
  • Iskustvo u radu sa agencijama (marketing, mediji, PR, istraživanja);
  • Timska orjentisanost;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Šta nudimo:

  • Odlične uslove rada u dinamičnom i prijatnom okruženju;
  • Profesionalni izazov;
  • Adekvatnu zaradu.
    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Walter BBQ d.o.o.

    Kompanija Walter BBQ Sa bogatom tradicijom koja seže unazad 20 godina, Walter BBQ je postao sinonim za kvalitet i inovaciju u prehrambenoj industriji. Fokusirajući se na tradicionalne recepte, ali i uvodeći moderna rešenja, kompanija je uspela da zadovolji ukuse različitih generacija potrošača. Osnovan ... Saznajte više

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA

    Direktan link do oglasa