Konkurs je istekao.

Maser - terapeut

Montvision d.o.o.

Kopaonik

04.08.2021.

GORSKI HOTEL & SPA je ekskluzivni hotel u samom centru Kopaonika. Trenutno smo u potrazi za kandidatima koji su motivisani da postanu deo našeg tima, kompanije Montvision doo, Kopaonik, u okviru koje hotel Gorski posluje.

Konkurs je otvoren za sledeću poziciju:

Naziv pozicije: Maser - terapeut

VIŠE IZVRŠILACA

Odeljenje: Odeljenje za SPA & Wellness

Opis posla:

  • Radi fitnes i relaksacionu masažu sa eteričnim uljima;
  • Po potrebi radi i sportsku masažu posle treninga ili utakmica;
  • Radi terapijsku masažu posle sportskih povreda uz odgovarajuću dijagnozu nadležnog lekara;
  • Vrši rezervaciju termina i kontroliše knjige narudžbe klijenta;
  • Odgovornost za sprovođenje svih usluga po standardima i protokolima centra;
  • Odgovoran je za sređenost masažnih soba;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Menadžera za sport i rekreaciju.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednja ili viša stručna sprema (IV ili VI stepen) – medicinska škola - smer fizioterapeut
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje jednog svetskog jezika
  • Radno iskustvo je neophodno

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Rad u dve smene
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima
    Konkurs je istekao.

    Montivision d.o.o.

    • 36354 Raška, Srbija
    • PIB: 109623085
    • Matični broj: 21212610

    Direktan link do oglasa