Konkurs je istekao.

Mašinski inženjer - projektant

BEDEM Energy Solutions d.o.o.

Pančevo, Miladina Popovića 18

20.10.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Potrebne kvalifikacije:

o VSS diplomirani inženjer mašinstva (master) TERMOTEHNIKA / PROCESNA TEHNIKA
o Prednost posedovanje licenci 330 i 430
Potrebne kompetencije:
o Iskustvo minimun 3 godine u projektovanju i rešavanju realnih problema
o Obavezno poznavanje rada U AUTO CAD-u, prednost (Catia, Revit, SolidWorks)
o Aktivan rad na računaru (MS Office sa akcentom na excell)
o Poznavanje engleskog jezika (sposobnost poslovne komunikacije)
o Aktivan vozač B kategorije
Opis posla:
o Izrada idejnih rešenja i idejnih projekata
o Proračun i dimenzionisanje elemenata opreme na projektu
o Priprema ponuda i kontakt sa dobavljačima
o Usaglašavanje idejnog projekta sa investitorom
o Izrada izvođačkog projekta i svih potrebnih faza potrebnih za realizaciju projekta
o Pružanje tehničke podrške sa dopunama i izmenama
Očekujemo:
o Motivisanost da odgovori svakodnevnim izazovima u dinamičnom radnom okruženju
o Inicijativu u planiranju, donošenje odluka, rešavanje problema
o Razvijene komunikacijske veštine za rad u timu
o Visoka koncentrisanost i posvećenost sopstvenom radu
o Sposobnost za napredovanje i edukaciju
Nudimo:
o Mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja
o Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
o Garantovanu redovnu mesečnu zaradu
Uslovi prijave:
o Svi kandidati potrebno je da dostave svoj CV (biografiju, poželjno sa fotografijom), elektronskim putem.
o Za sva radna mesta radni odnos se zasniva na određeno vreme, uz mogućnost kasnijeg zasnivanja stalnog radnog
odnosa.

Direktan link do oglasa