Konkurs je istekao.

Mašinski inženjer

Minel Servis Termomontaža

Beograd

28.09.2022.

ugovor puno radno vreme

Preduzeće: Minel Servis Termomontaža d.o.o. Beograd traži diplomiranog ili master mašinskog inženjera sa smera termotehnika ili termoenergetika

Stalni radni odnos, sa plaćenim probnim radom u dužini od dva meseca.

Opis posla:

Samostalna izrada i sklapanje projektno-tehničke dokumentacije
Izrada i ažuriranje tehničke dokumentacije za gradilište
Vođenje obračuna izvedenih radova (građevinska knjiga)
Vođenje tima radnika na određenim gradilištima
Praćenje i odgovornost za dinamiku izvođenja radova na gradilištu
Komunikacija sa naručiocem i nadzornim organom
Komunikacija sa dobavljačima po potrebi

Uslovi:

-Završen mašinski fakultet - smer termotehnika ili termoenergetika

-Poželjno 3 godine iskustva u izvođenju termotehničkih ili termoenergetskih instalacija (poželjno ali nije obavezno)

-Poželjna Izvođačka licenca 330 i projektantska licenca 430 (nisu obavezne)

-Znanje računarskih programa MS Office, AutoCAD i sličnih alata

-Otvorenost za rad na terenu

-Vozačka dozvola B kategorije

Profil kandidata:
Odgovoran i vredan, posvećen poslu, spreman za timski rad, otvoren za nova znanja i iskustva
Posao se vrši u Beogradu i na terenu širom Srbije (po potrebi)

Šta nudimo:

Odličnu i redovnu platu, stalni posao

Dodatna usavršavanja

Rad u prijatnom okruženju

  • Srbija, Beograd, Uralska 9
  • PIB: 100212095
  • Matični broj: 17134752

Direktan link do oglasa