Konkurs je istekao.

Mehaničar održavanja ekstruder glava

Koteks Viscofan d.o.o.

Novi Sad, Primorska 92

23.10.2021.

Mi smo kompanija KOTEKS VISCOFAN DOO iz Novog Sada i bavimo se proizvodnjom veštačkih omotača za mesnu industriju i deo smo Viscofan grupe. Imamo 21 fabriku i poslujemo u 17 zemalja Evrope, Azije, Severne Amerike, Latinske Amerike i Okeanije.

U potrazi smo za novim kolegom na poziciji mehaničar održavanja ekstruder glava.

Opis posla:

  • Popravka i održavanje preciznih sklopova i podsklopova
  • Rad na sklapanju i instalaciji nove opreme
  • Odgovoran za samostalan rad na popravci i mašinskom održavanju proizvodne opreme i  instalacija u skladu sa radnim uputstvom i radnim nalogom
  • Direktno učestvuje u dnevnom, mesečnom i godišnjem radu na održavanju
  • Svakodnevno proverava i servisira mašine
  • Korektivno održavanje i efikasno rešavanje problema na mašinama u proizvodnji
  • Obavezan je da se pridržava i da primenjuje mere higijene i bezbednosti i zdravlja na radu, da poštuje korporativne interne procedure i kodeks ponašanja, da poštuje politiku kompanije i za lojalnost kompaniji
  • Kolegijalan i fer odnos prema ostalim zaposlenima i pretpostavljenima

Stepen i vrsta stručne spreme:

  • III / IV stepen odgovarajuće mašinske struke

Veštine:

  • Precizan, pedantan, savestan i odgovoran,
  • Voljan da stiče nova znanja,
  • Odgovarajuće znanje iz mehanike i pneumatike, a osnovna znanja iz elektrotehnike i hidraulike će se smatrati prednošću,
  • Osnove rada na računaru,
  • Osnovno znanje engleskog jezika će se smatrati prednošću

Ostali uslovi: rad u smenama

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

    Konkurs je istekao.

    Koteks Viscofan

    Mi smo kompanija Koteks Viscofan iz Novog Sada i bavimo se proizvodnjom omotača za mesnu industriju. Deo smo Viscofan grupe, lidera u svetu u proizvodnji omotača, sa ukupno 21 fabrikom širom sveta, koja posluje u 17 zemalja Evrope, Azije, Severne Amerike, Latinske Amerike i Australije. Delatnost kompanije traje skoro 60 godina, a zahvaljujući tome što smo deo Viscofan Grupe, postoji i naša moć koja se ogleda u širokom rasponu tehnologije, zaposlenih i znanja, a takođe nudimo i inovativna rešenja…

    Direktan link do oglasa