Menadžer finansija

Klikermat d.o.o.

Beograd, Vardarska 23

10.03.2021.

ugovor puno radno vreme

Klikermat d.o.o. je lider u veleprodaji savremeno dizajniranih poklona na tržištu Balkana.

Ekskluzivni je zastupnik vodećih kompanija iz ovog sektora sa tržišta Holandije, Amerike, Španije i Engleske (www.josephjoseph.com, www.kikkerland.com, www.ambientair.rs, www.wildandwolf.eu). Snabdeva knjižare, trgovinske lance, prodavnice poklona i specijalizovane prodavnice kuhinjskih pomagala na teritoriji Srbije, Crne Gore, Slovenije i Hrvatske. U svom sastavu ima i dve maloprodaje koje se nalaze u Beogradu.

Opis posla

  • Izrada poslovne dokumentacije (računi, interni prenosi, kalkulacije, nivelacije, maloprodaje, IOS, putni nalozi, kompenzacije, knjižna pisma)
  • Dnevno usklađivanje stanja sa maloprodajama (provera KEP knjiga, naloga za ispravku, ručnih računa)
  • Izrada naloga za pakovanje po porudžbinama kupaca i komunikacija sa šefom magacina
  • Komunikacija sa komisionarima i izrada prateće dokumentacije za njihove potrebe (interni prenosi, računi, usklađivanja lagera…)
  • Priprema dokumentacije, dostavljanje i komunikacija sa eksternim knjigovodstvom
  • Dinarska i devizna plaćanja (ino faktura, faktura domaćih dobavljača, plata, zakupa, poreskih obaveza…)
  • Poručivanje kancelarijskog materijala
  • Prijem i slanje dokumentacije
  • Izrada mesečnih izveštaja za potrebe generalnog direktora

Kvalifikacije

  • Visoka i viša stručna sprema imaju prednost
  • Minimum 2god iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Srednji ili viši stepen rada na računaru (Excel je obavezan)
  • Orijentisanost na detalje, sistematičnost i pedantnost u radu
  • Samoorganizovanost
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Uslovi

  • Redovna i stimulativna zarada
  • Stalni radni odnos
  • Radno vreme 40h nedeljno
  • Prijatno radno okruženje

Vardarska 23
11000 Beograd

Prijave (CV sa fotografijom) slati isključivo elektronskim putem.

    • Srbija, Beograd, Bokeljska 7/28
    • PIB: 109575389
    • Matični broj: 21204196

    Direktan link do oglasa