Konkurs je istekao.

Menadžer objekta

Novaston d.o.o.

Smederevo

16.08.2022.

Kao kompanija za upravljanje imovinom postavljamo standarde u saradnji sa organizacijama, sa fokusom na rešavanju složenih problema, poboljšanju učinka i maksimalnom povećanju vrednosti zainteresovanim stranama u industriji nekretnina. Zahvaljujući proaktivnom pristupu, posvećenosti i pažnji koju poklanjamo detaljima, u mogućnosti smo da maksimalno povećamo vrednost imovine kojom upravljamo. Usluge koje pruža naša kompanija za profesionalno upravljanje imovinom, od ključnog su značaja za postizanje maksimalne vrednosti imovine klijenta i zadovoljstva naših zakupaca. Naša kompletna ponuda usluga nudi brojne koristi u svim fazama životnog ciklusa imovine – od iniciranja projekta do njegovog završetka.

Zbog povećanja obima posla raspisujemo oglas za radno mesto: Menadžer objekta

OPIS POSLA:

Upravljanje i vođenje ritejl parka, koordinacija i podržavanje profesionalnog pružanja usluga zakupcima u okviru delatnosti poslodavca kao upravnika nepokretnosti.

  • Nadzor nad održavanjem i funkcionisanjem objekta i rada službi
  • Ažurno rešavanje zahteva klijenata / zakupaca, koordinacija rešavanja problema, kao i generisanje radnih naloga kako bi se obezbedilo zadovoljavajuće rešenje za sva pitanja u skladu sa politikom klijenata i Poslodavca
  • Formiranje liste poslova i odabir resornih izvođača
  • Urgentno reagovanje na sve probleme na objektu i blagovremeno i profesionalno obaveštavanje nadležnih
  • Izrada i kontrola dnevnih, nedeljnih, mesečnih i godišnjih rasporeda aktivnosti
  • Kontrola redovnih održavanja: PP opreme, čišćenje separatora, VIK, elektroinstalacije
  • Komunikacija sa zakupcima, analiza dostavljenih zahteva i reagovanje prema proceduri ukoliko je potrebno
  • Kontrola radova na održavanju objekta prema ugovoru sa podizvođačima
  • Asistencija u poslovima izdavanja prostora u koordinaciji sa drugim sektorima poslodavca, i koordinacija obilaska lokala sa potencijalnim zakupcima, prezentovanje centra i administracije neophodne za realizaciju posla
  • Sprovođenje proaktivne dnevne inspekcije nepokretnosti i periodične inspekcije prostora zakupaca kako bi se obezbedilo poštovanje ugovora o zakupu, pravilnika centra  i pravilno održavanje
  • Pomoć u pripremi budžeta i izveštaja za klijente (nedeljni i mesečni)
  • Učestvovanje u raznim marketinškim aktivnostima, pripremi i organizaciji istih u saradnji sa izvođačima

USLOVI

  • Iskustvo na poslovima tehničkog održavanja, nabavke opreme i u upravljanju projektima i timovima
  • Poznavanje engleskog (pisano/usmeno);
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Dobre organizacione sposobnosti;
  • Odlične verbalne i pismene komunikativne sposobnosti;
  • Visoka motivacija i orijentisanost ka uspehu

Svi zainteresovani kandidati mogu da pošalju biografije elektronskim putem.
Više informacija o kompaniji možete pronaći na sajtu novaston.com

    • Vuka Karadžića 7a, Beograd, Srbija
    • PIB: 108130103
    • Matični broj: 20936894

    Direktan link do oglasa