Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje za ključne kupce

Pionir d.o.o.

Beograd

25.11.2020.

ugovor puno radno vreme

Pionir d.o.o. Beograd

Jedan od lidera u konditorskoj industriji u regionu sa tradicijom dužom od 100 godina

Raspisuje  konkurs za sledeću poziciju:

MENADŽER PRODAJE ZA KLJUČNE KUPCE

Opis posla i odgovornosti:

  • Prodaja asortimana Pionirovih proizvoda
  • Razvijanje planova i prodajnih aktivnosti, iniciranje novih modela i sadržaja prodaje
  • Analiza tržišta i strategija prodaje
  • Pripremanje relevantnih izveštaja
  • Planiranje i utvrđivanje budžeta za marketing aktivnosti kupca

Uslovi:

  • Odlično poznavanje poslovne korespondencije
  • Poznavanje tržišta i praćenje njegovog razvoja
  • Poznavanje relevantnih poslovnih kontakata
  • Napredno korišćenje Microsoft Office paketa
  • Poželjno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Komunikativnost, pregovaračke veštine, analitičnost, samoorganizovanost, timski rad, fleksibilnost

CV poslati elektronskim putem.

    • Senćanski put br.83 24000 Beograd, Srbija
    • PIB: 102248114
    • Matični broj: 17450689

    Direktan link do oglasa