Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje za metalnu industriju

Donau Lab d.o.o.

Za teritoriju Srbije i inostranstva

26.02.2019.

Donau Lab Beograd od 2001. godine na  prostoru Srbije, Crne Gore, Makedonije i Bosne i Hercegovine zastupa vodeće svetske proizvođače opreme za laboratoriju i industrijske procese.

Krajnji korisnici instrumenata su analitičari i istraživači u kontrolnim i R&D laboratorijama na fakultetima i institutima, u prehrambenoj, farmaceutskoj, naftnoj, hemijskoj, metaloprerađivačkoj  i cementnoj industriji.

Za naš tim tražimo:

Menadžera prodaje za metalnu industriju

Opis posla:

  • Prodaja laboratorijske i procesne opreme
  • Istraživanje tržišta
  • Edukacija i aplikativna podrška kupcima
  • Organizacija prezentacija i seminara

Od Vas očekujemo:

  • VII stepen stručne spreme (mašinski, hemijski, tehnološki, fakultet fizičke hemije… )
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje rada na računaru
  • Obavezno iskustvo u prodaji i/ili hemijskim aplikacijama u metalnoj industriji
  • Aktivan vozač (B kategorije)
  • Komunikativnost
  • Analitičnost i sistematičnost
  • Sklonost timskom radu i fleksibilnost
  • Spremnost na putovanja u zemlji i u inostranstvu

Nudimo Vam:

  • Posao u dinamičnom okruženju
  • Rad s vrhunskim tehnologijama
  • Lični i profesionalni razvoj kroz posao i edukacije kod proizvođača opreme
  • Posao je terenski, tako da nudimo mogućnost zaposlenja i kandidatima čije stalno mesto stanovanja nije Beograd

Više informacija o nama možete naći na: www.donaulab.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 26.02.2019.

    Konkurs je istekao.

    DONAU LAB

    Donau Lab Beograd od 2001. godine na  prostoru Srbije, Crne Gore, Makedonije i Bosne i Hercegovine zastupa vodeće svetske proizvodjače opreme za laboratoriju i industrijske procese.

    Direktan link do oglasa