Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

Advanceboat d.o.o.

Beograd

15.01.2022.

ugovor puno radno vreme

Opis posla za navedenu poziciju:

- Uspostavljanje, održavanje i unapređenje odnosa sa postojećim i potencijalnim kupcima,
- Istraživanje tržišta, praćenje trendova na tržištu i predlaganje mera za unapređenje prodaje,
- Otvaranje novih tržišta i pronalaženje novih kupaca,
- Organizacija i rukovođenje sektorom prodaje,
- Kontakt sa kupcima i direktna prodaja
- Praćenje realizacije poslovnih prodajnih aktivnosti i ugovora,
- Koordinacija isporuke kupcima sa sektorom logistike,
- Izrada mesečnih izveštaja prodaje i izveštavanje menadžmentu.

Uslovi za kandidate:

- VII stepen stručne spreme,
- Minimum 3 godine iskustva na istoj ili sličnoj poziciji,
- Iskustvo u organizaciji i vođenju sektora prodaje,
- Prednost iskustvo na otvaranju novih tržišta,
- Prednost poznavanje marketinškog tržišta,
- Poželjno iskustvo u međunarodnoj trgovini,
- Engleski jezik, napredni nivo,
- Napredno korišćenje MS Office paketa,
- Maksimalna posvećenost kupcima,
- Odlične komunikacione veštine i prodajne sposobnosti,
- Odlične pregovaračke veštine,
- Visoko razvijen osećaj odgovornosti ka poslu.

Zaposlenima nudimo:

- Stalni radni odnos,
- Mogućnosti daljeg stručnog usavršavanja,
- Rad u inovativnom i dinamičnom okruženju,
- Dobre uslove zaposlenja.

CV, poželjno sa fotografijom poslati uz prijavu.

Advanceboat d.o.o. Beograd

  • Srbija, Beograd, Obrenovački drum 8
  • PIB: 112029076
  • Matični broj: 21592668

Direktan link do oglasa