Konkurs je istekao.

Menadžer sistema kvaliteta

Largo d.o.o.

Užice, Popova voda bb

06.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena dostupno studentima

Kompanija Largo d.o.o. je sinonim za kvalitet, stabilnost, kreativnost i inovaciju. Uspeh koji gradimo više od 20 godina dovodi do konstantnog usavršavanja postojećih kadrova i stalne potrebe za novim kadrovima.

Largo vlada mnogim tehnologijama proizvodnje kao što su tehnički proizvodi od gume, silikona, plastičnih masa i proizvodima dobijenim tehnologijom dubokog izvlačenja metala / detaljnije na sajtu www.largo.rs

Budite i Vi deo tima koji gradi sigurnu budućnost i uspeh !

Opis posla:

Razvijanje i održavanje sistema kvaliteta
Učestvuje u donošenju ciljeva preduzeća u vezi sa zadacima Upravljanja kvalitetom
Nadzor kvaliteta nad svim procesima u preduzeću
Izrađuje dokumentaciju za upravljanje kvalitetom
Propisuje postupke kontrole kvaliteta u skladu sa konstrukcionom i tehnološkom dokumentacijom i standardima
Vrši nadzor ulazne, procesne i završne kontrole materijala, usluga i proizvoda
Rešava neusaglašenosti u preduzeću sa Kontrolorom kvaliteta
Ukazuje na uočena odstupanja i predlaže mere za poboljšanje kvaliteta
Inicira korektivne i preventivne mere
Radi analize i izveštaje o kvalitetu
Prati i primenjuje propise i standarde vezane za kvalitet proizvoda
Učestvuje u sistemu kvaliteta u procesu nadzornog audita od strane sertifikacionog tela i kupaca
Planira i organizuje obuke za QMS, vodi i arhivira zapise o njima
Vrši nadzor nad obukama, proveru efekata obuke i ocenu obuke
Planira i realizuje interne provere
Priprema i organizuje sastanke Odbora za kvalitet u saradnji sa direktorom
Kontroliše/koordinira rad Tehnologa i Kontrolora
Ocenjuje mišljenja zaposlenih u preduzeću
Vrši nadzor nad poštovanjem uspostavljenih obeležja u firmi
U saradnji sa rukovodiocima celina izrađuje uputstva vezana za kvalitet proizvoda
Po potrebi poslovanja izrađuje nove procedure

Potrebni uslovi:

Radno iskustvo na istim poslovima minimum 3 godine, uključujući i primenu ISO standarda
VSS – poželjno diplomirani inženjer kvaliteta
Odlično poznavanje rada na računaru
Odlično poznavanje engleskog jezika
Sposobnost dobre organizacije i kontrole nad procesima
Spremnost za timski rad

Zaposlenima nudimo:

Posvećen i stimulativan timski rad
Dobre uslove rada
Dinamično radno okruženje
Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

Largo.doo

  • Srbija, Užice, Popova Voda
  • PIB: 101813751
  • Matični broj: 17296256

Direktan link do oglasa