Konkurs je istekao.

Menadžer/Menadžerka prodaje

MK Mountain Resort

Beograd

02.10.2021.

ugovor puno radno vreme

Naziv pozicije: Menadžer/Menadžerka prodaje

Sektor: Sektor prodaje i marketinga

Odeljenje: Odeljenje prodaje

Opis posla

  • Praćenje i pridržavanje svih hotelskih standarda, procedura i pravila ponašanja;
  • Praćenje i pridržavanje svih procedura na nivou MK Grupe;
  • Koordinacija i saradnja sa rukovodiocima drugih organizacionih jedinica;
  • Aktvno prati ponudu konkurencije u zemlji i regionu i preduzima i predlaže korake za kreiranje najkonkurentnije ponude;
  • Učestvuje u pripremi, organizaciji i realizaciji sajamskih nastupa;
  • Uspostavlja i unapredjuje  saradnju sa insitucijama, udruženjima i asocijacijama od važnosti za hotelsko poslovanje, u zemlji i inostranstvu;
  • Odgovoran je za unos sledećih podataka u hotelski program (OPERA): cena, rooming lista, kreiranje profila klijenata, uputstava za plaćanje, kreiranje različitih paketa usluga, izradu predračuna, kontrolu uplata, kontrolu naplata)
  • Aktivno ažurira ponude (cene, uslovi, opis, fotografije, smeštajni kapacitet) na svim online kanalima;
  • Aktivno sarađuje sa odeljenjem marketinga i komunikacija, sa ciljem unapređenja prodaje svih hotelskih sadržaja i kapaciteta.
  • Aktivno sarađuje sa sektorom hrane i pića, sa ciljem da klijentu/gostu bude pružena vrhunska usluga.
  • Prodaja svih hotelskih sadržaja, sa akcentom na ciljna tržišta i klijente koje definiše u dogovoru sa svojim nadređenim
  • Izrađuje godišnje planove i prodajne ciljeve za svoj sektor
  • Izrađuje nedeljne izveštaje o statusu prodaje za tekuću godinu, koji sadrže već ugovorene poslove, kao i buduće potencijalne klijente koji su u procesu ugovaranja.
  • Realizacija kratkoročnih planova i doprinos realizaciji dugoročnih prodajnih ciljeva kroz aktivnosti i proaktivan rad sa klijentima.
  • Odgovoran za vrhunsko poznavanje konkurencije, u segmentu usluge i ponude.
  • Administrativni poslovi
  • Širenje mreže poslovnih kontakata (networking) na svim nivoima.
  • Odgovoran je za ispunjenje budžeta i prodajnih ciljeva
  • Odgovoran je za poslovnu komunikaciju sa klijentima posredno putem telefona i emaila kao i neposredno u direktnom kontaktu;
  • Razvoj i negovanje dobrih poslovnih običaja sa značajnim ciljnim grupama
  • Odgovoran je za tačnost plasiranih informacija o hotelskoj ponudu (informacije putem telefona, emaila kao i putem izdate dokumentacije)
  • Odgovoran je za arhiviranju prateće administracije o klijentima i samom poslovanju svog sektora;
  • Kreira i prezentuje izveštaje po nalogu pretpostavljenih;
  • Ponaša se u skladu sa vrednostima MK Grupe
  • Kreira raspored rada, plan godišnjih odmora, radne zadatke i rokove u okviru svog sektora;
  • Upravljanje projektima na nivou sektora;
  • Analizira tržišne segmente i njihovo učešće u prihodima hotela, planira strateško povećanje istih;
  • Kreira projekte u cilju povećanja prihoda i unapredjenja prodaje;
  • U dogovoru sa svojim nadređenim, kreira cenovnu politiku smeštajnih kapaciteta;
  • U dogovoru sa svojim nadređenim, kreira različite pakete usluga, specijalne aranžmane i ponude, koje za cilj imaju prednost u odnosu na konkurenciju;
  • Uspostavlja i održava saradnju i dobre poslovne odnose sa lokalnim i inostranim turističkim agencijama;
  • Odgovoran/a je za povećanje direktne prodaje i kontinuirano povećanje baze klijenata;
  • Učestvuje u izradi dnevnih, periodičnih i godišnjih izveštaja;
  • Izvršavanje ostalih poslova i zadataka po nalogu direktno nadređenog/nadređene ili drugih nadređenih.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Studije prvog ili drugog stepena (6 ili 7 nivo NOKS-a) društveno-humanističkih nauka i drugih vrsta
  • Rad na personalnom računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Minimum 8 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
    Konkurs je istekao.

    MK Group

    MK Group predstavlja sinonim za uspešno i održivo poslovanje već četiri decenije. Našu pokretačku snagu čini tim od 4.000 zaposlenih i više desetina hiljada poslovnih partnera i saradnika. Zahvaljujući optimalnom korporativnom upravljanju i stabilnom rastu, MK Group je danas lider u tri ključne oblasti svog poslovanja: poljoprivredi i prehrambenoj industriji, turizmu i sektoru nekretnina i obnovljivim izvorima energije. Tokom prethodnih godina intenzivnog razvoja, kompanija je širila poslovanje ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "U narednom video snimku možete čuti nešto više o iskustvu naših koleginica i kako je tekao njihov karijerni put.   "

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa