Konkurs je istekao.

Merchandiser

PC Centar d.o.o.

Beograd | Terenski rad

23.07.2024.

ugovor puno radno vreme 1. smena

PC Centar je osnovan 1992. godine. U početku je akcenat stavljen na prodaju računara i računarskih komponenti. U svom daljem razvoju društvo je izgradilo stabilnu veleprodaju i maloprodaju.

Danas PC Centar spada među 10 najvećih srpskih distributivnih IT kompanija.  Partner je i predstavnik najvećih svetskih IT kompanija: Canon, Logitech, Genius, Mustek, Gigaset, Xiaomi.

Usled rasta i razvoja kompanije i proširenja obima posla raspisujemo konkurs za poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Kontrola plasmana proizvoda, pozicioniranje i briga o dobroj izloženosti robe
  • Praćenje prodaje i sprovođenje dogovorenih marketinških aktivnosti
  • Komunikacija sa odgovornim osobama u objektima kupca
  • Popisi i isporuke robe na dnevnom nivou u skladu sa dobijenim rutingom
  • Dnevno izveštavanje o završenim aktivnostima

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B kategorije- aktivan vozač obavezno - rad na terenu
  • Srednja stručna sprema
  • Dobre komunikacione sposobnosti
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Znanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje samog procesa transporta i izlaganja robe je prednost
  • Orijentisanost na timski rad
  • Dobra lična organizacija
  • Poželjno posedovanja sopstvenog vozila

Nudimo:

  • Posao u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Edukacije
  • Jubilarne nagrade za lojalnost
  • Novogodišnje proslave
  • Dodatni dani godišnjeg odmora na osnovu godina radnog staža
  • Team building aktivnosti
  • Kartica za popuste u svim prodajnim objektima grupacije
  • Privatno zdravstveno osiguranje zaposlenih
  • Privatno penziono osiguranje
  • Paketiće za mališane, poklon vaučer za venčanje, rođenje deteta i sl.
  • Poklon damama za 8. mart
  • Slobodan dan za polazak deteta u prvi razred i dr.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa, i smatrate da ste posvećeni ostvarivanju ciljeva prodaje a pritom ste komunikativni i pozitivni i želite da radite na korporativnom imidžu uspešne firme, javite se!

    Konkurs je istekao.

    PC Centar doo

    PC Centar je osnovan 1992. godine, od tada se razvijao u lidera na polju prodaje računara i IT opreme. Naše poslovanje je počelo s fokusom na maloprodaju računarskih komponenti, ali smo ubrzo izgradili pouzdanu i uspešnu veleprodaju. Zahvaljujući našem kontinuiranom rastu i inovacijama danas se  PC Centar  svrstava među 10 najvećih IT distributera u Srbiji. Kao partner i predstavnik vodećih globalnih IT kompanija (Xiaomi, Canon, Logitech, Genius, Mustek, Gigaset, Kingstar), nastavljamo…

    Direktan link do oglasa