Konkurs je istekao.

Mesar

ADS-Interkomerc d.o.o.

Novi Sad

03.12.2021.

65.000,00 RSD (mesečna plata) CV nije obavezan ugovor puno radno vreme

ADS Interkomerc se bavi uvozom pirinča dugog zrna, okruglog zrna, integralnog zrna, krompir pirea u pahuljicama i pakovanjem zrnaste i praškaste prehrambene robe.

Preduzeće "ADS INTERKOMERC" d.o.o. je osnovano maja 1998. godine, sa sedištem u Novom Sadu, na istoj adresi do današnjeg dana. Bavimo se uvozom pirinča dugog zrna, okruglog zrna, integralnog zrna, krompir pirea u pahuljicama i pakovanjem zrnaste i praškaste prehrambene robe. Udarni proizvod, kako pakovani, tako i u rinfuzi su pirinač, kukuruzni proizvod palenta, kukuruzni griz i kukuruzno brašno te krumpir pire u pahuljicama. Tomico kečap je naš brend, koji se proizvodi u Republici Srpskoj, u Derventi, kao i sokovi Fruktako.

Naš cilj je konstantan rast i razvoj, izgradnja ugleda i zadržavanje kvalitete. Vodimo stalnu brigu o zdravstvenoj ispravnosti i sigurnosti naših proizvoda u skladu sa propisima Srbije i EU. Težimo da budemo najbolji, odgovorni za svoje rezultate, te ostavljamo mogućnost potrošačima da i posle kupnje naših proizvoda mogu da nas obaveste o svojim pozitivnim ili negativnim iskustvima o istim.

ADS INTERKOMERC d.o.o. je usaglašen sa HACCP-a zahtevima o bezbednosti hrane i IFS-a (International Food Standaard Version 5).

ADS-Interkomerc doo Novi Sad poseduje maloprodajni objekat robe široke potrošnje Super Market Kort Novi Sad na adresi Rumenačka 148, 21000 Novi Sad, u samom objektu pored odeljenja robe široke potrošnje posedujemo i gastro odeljenja Pekare, Pečenjare i Mesare.

Mi Vam nudimo:

  • Mogućnost napredovanja
  • Siguran posao
  • Redovnu prijavu
  • Sigurnu zaradu

Opšti uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Usmerenost na potrošača
  • Iskustvo za rad na istim poslovima

Opis posla:

  • Pripremanje proizvoda sa odeljenja za dalju obradu i prodaju (čišćenje, pandlovanje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje...)
  • Održavanje lične higijene i urednosti odeljenja mesare
  • Kontrolisanje ispravnosti, istaknutosti cena, urednosti i izloženosti, kao i rokova trajanja proizvoda na odeljenju mesare
  • Posluživanje potrošača željenom robom i pružanje informacija o proizvodima sa odeljenja.
    Konkurs je istekao.

    ADS-INTERKOMERC d.o.o.

    • Cara Jovana Nenada 2, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 100276938
    • Matični broj: 08675589

    Direktan link do oglasa