Konkurs je istekao.

Mlinar u smeni

Mitrosrem a.d.

Sremska Mitrovica, Jarački put 16

12.07.2020.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Akcionarsko društvo za poljoprivrednu proizvodnju „Mitrosrem“ Sremska Mitrovica, Trg Sv. Dimitrija bb, 22 000 Sremska Mitrovica, organizacioni deo, Proizvodna jedinica „Corn Product“ Sremska Mitrovica, Fabrika za industrijsku preradu kukuruza, Jarački put 16, potražuje:

- radni odnos na određeno vreme do 3 meseca -

- 2 izvršioca -

  Opis posla:

praćenje proizvodnog procesa u mlinu i organizacija rada
preuzimanje i priprema sirovina za proizvodnju
obrada sirovina i proizvodnja mlinskih proizvoda
saradnja sa tehnologom i internom laboratorijom po pitanju kvaliteta brašna
povremena kontrola kvaliteta proizvoda i učešće u remontu i investicijama sektora za održavanje
kontrola utroška sirovina i podnošenja izveštaja
kontrola rada mašina i opreme u mlinu

 Posebni uslovi:

IV stepen stručne spreme – SSS
Vrsta stručne spreme- mlinarska
6 meseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
poznavanje rada na računaru

 Profil kandidata:

pouzdanost i odgovornost
spremnost za timski rad
marljiv, savestan i odgovoran pristup radu i radnim zadacima

Konkurs je istekao.

"Mitrosrem" a.d.

Mitrosrem ad Sremska Mitrovica, osnovan je 1971. godine i bavi se primarnom poljoprivrednom proizvodnjom ( žita, uljarica i leguminoza), stočarskom proizvodnjom ( uzgoj svinja) i industrijskom preradom kukuruza.

Direktan link do oglasa