Monter optičkih kablova - tehničar za implementaciju pasivne optike

BG Connector

Beograd

13.07.2020.

60.000,00 - 90.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme

Opis posla:
- Rad na L4 fazi, povezivanje krajnjeg korisnika na optičku mrežu.
- Postavljanje optičkog vlakna od razvodne kutije do optičke utičnice kod korisnika.
- Postavljanje potrebnih kablova unutar stana/kuće
- Postavljanje uređaja u stanu kod korisnika / ONT i STB uređaji
- Provera opreme i puštanje u rad
- Preuzimanje materijala iz magacina
- Isporuka dokumentacije i opreme korisnicima na kućnu adresu u zakazanom tereminu

Uslovi koje mora da ispunjava kandidat:
-Srednja stručna sprema III ili IV stepena
-Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
-Sopstveno vozilo (akitvan vozač)

*Plata nije fiksna, zarada se računa po broju urađenih montaži u mesecu. Prosečna zarada je otprilike od 60.000 - 90.000 RSD.

Potrebne veštine:
-Ljubazan odnos prema korisnicima
-Preciznost i pedantnost u radu
-Spremnost za usvajanje novih znanja
-Komunikativnost

Dodatna pitanja i CV slati elektronskim putem.

Konkurs je istekao.

BG CONNECTOR BEOGRAD

  • Vojvode Tankosica 10., BEOGRAD, Srbija
  • PIB: 111444510
  • Matični broj: 65414686

Direktan link do oglasa