Konkurs je istekao.

Novinar političke rubrike

Insajder Tim d.o.o.

Beograd, Terazije 5/7

14.06.2022.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Dnevne novine Informer, najtiražniji i najprodavaniji list u Srbiji, traži ambiciozne saradnike za sledeću poziciju:

USLOVI:

  • Radno iskustvo nije potrebno, sve ćemo te naučiti ako želiš da naučiš
  • Želja da radiš, malo dobre volje i pozitivan stav
  • Prednost mogu da imaju studenti Fakulteta političkih nauka ili nekog drugog fakulteta za medije i komunikaciju (ili završene studije) ali nije uslov da se prijaviš

OPIS POSLA:

  • Samostalno i timsko pisanje tekstova na dnevnom nivou
  • Prikupljanje informacija za potrebe teksta
  • Komunikacija sa stručnjacima na dnevnom nivou

POSLODAVAC NUDI:

  • Rad po ugovoru na određeno vreme, uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • Puno radno vreme
  • Mogućnost zarade koja zavisi od učinka i zalaganja
  • Priliku za lični i profesionalni razvoj, usavršavanje profesionalnih veština i napredovanje u karijeri
  • Ukratko - šansa da radiš ono što voliš i za to budeš plaćen/a.

Ako si se prepoznao/la i veruješ da si baš ti "igrač" koji može da donese dodatni kvalitet našem kreativnom timu - vrata su ti otvorena. Prijavi se i uskoro ćemo te pozvati na razgovor.

    Konkurs je istekao.

    Insajder Tim doo

    • Bulevar Peka Dapčevića 17, Voždovac, Beograd
    • PIB: 107467081
    • Matični broj: 20808900

    Direktan link do oglasa