Konkurs je istekao.

Odgovorni izvođač radova „SS“ i „TK“ železničkih sistema

Foton GMB d.o.o.

Beograd

02.12.2020.

Usled povećanja obima posla i potrebe za proširenjem kapaciteta „Foton GMB“ d.o.o. Beograd preduzeće za inženjering, promet i usluge raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Opis poslova:

  • Priprema realizaciju posla po uputstvima direktora
  • Organizuje i koordinira poslove u okviru gradnje
  • Vrši raspored zaposlenih po gradilištima
  • Vrši raspored osnovnih sredstava po gradilištima
  • Prati dinamiku građenja
  • Kontaktira sa predstavnicima investitora
  • Prijavljuje nastale štete radi naplate osiguranja
  • Koordinira rad sa vlasnicima drugih instalacija
  • Vrši kontrolu izvođenja radova, rada zaposlenih i vođenja dokumentacije i odgovoran je za iste
  • Vrši izradu mesečnih i konačne situacije i kontroliše njihovu overu
  • Radi sa komisijom za prijem objekata
  • Vodi računa o obavezama održavanja u garantnom roku

Uslovi:

  • VSS diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Poželjno posedovanje licence odgovornog izvođača radova (453)
  • Iskustvo na sličnim ili istim poslovima minimum 3 godine (prednost imaju kandidati sa iskustvom na železnici),
  • Napredno korišćenje MS Office i AutoCAD
  • Sposobnost samostalnog i brzog donošenja odluka
  • Sposobnost rada  pod pritiskom i u kratkim rokovima,
  • Sklonost ka timskom radu
  • Sposobnost lakog uspostavljanja i održavanja kontakata sa drugim ljudima
  • Dozvola B kategorije

    Foton GMB“ doo Beograd je kompanija specijalizovana za izvođenje infrastrukturnih radova u oblasti izgradnje signalno-sigurnosnih i telekomunikacionih sistema sa posebnim osvrtom na izgradnju spoljne SS i TT opreme železničke infrastrukture.

    Direktan link do oglasa