Konkurs je istekao.

Odgovorni projektant elektro-instalacija

Konstruktor Konsalting d.o.o.

Beograd, Niš

13.03.2024.

Konstruktor Konsalting d.o.o. se bavi pružanjem visokokvalitetnih usluga u sferi građevinskog inženjeringa. Od momenta osnivanja 2004. godine, sa velikim uspehom smo savladali mnoge projektne izazove. Osmišljavamo i realizujemo projekte različitih vrsta, obima, složenosti i rokova, ali jedna karakteristika uvek ostaje zajednička: sposobnost da saslušamo i razumemo klijentove zahteve i potrebe, i da kao tim koncipiramo projekat. Ako želite da budete deo uspešnog tima, stičete nova znanja i veštine i radite na izazovnim projektima, čekamo Vas.

Konstruktor Konsalting d.o.o. traži osobu za radno mesto:

ODGOVORNI PROJEKTANT ELEKTRO INSTALACIJA

1 pozicija Beograd / 1 pozicija Niš

Potrebne kvalifikacije:

  • Master inženjer elektrotehnike – elektroenergetske instalacije niskog i srednjeg napona
  • Ishodovana licenca EP 05-01
  • Poznavanje rada sa programima Revit, AutoCad i MS Office
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjno znanje rada u programu Bexel manager

Zaduženja:

  • Izrada Idejnih rešenja, Idejnih projekata, Projekata za građevinsku dozvolu, Projekata za izvođenja i Projekata izvedenog objekta na osnovu dinamičkih planova, u skladu sa važećim propisima, tehničkim standardima, projektnim zadacima i procedurama kompanije
  • Izrada predmera i predračuna radova
  • Vršenje projektantskog nadzora na gradilištu
  • Prikupljanje i pripremanje podataka relevantnih za izradu projektne dokumentacije
  • Koordinacija i informisanje rukovodioca o toku i dinamici projekta
  • Optimizacija tehničkih rešenja

Od Vas očekujemo:

  • Inženjerski pristup i odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
  • Spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština
  • Pozitivan odnos prema timu, vrednovanje timskog rada i zajedničkog uspeha

Nudimo:

  • Timski rad u stabilnoj kompaniji
  • Stimulativnu zaradu i bonuse
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji se kvalifikuju za razgovor.

Za sve informacije pozvati na broj telefona od 08 do 17 časova.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV.

    Svoj pečat, za 17 godina rada Konstruktor je utisnuo na više od 250 objekata, ukupne površine preko 1.000.000 m2. Građevinski model, postavljen na principima MODERNOG građevinskog biznisa - “ključ u ruke” , “design and build” , “in-house” rešenja. Projektujemo i gradimo, uz kratke rokove i maksimalnu efikasnost u svakoj fazi realizacije projekta. Kompletna odgovornost za objekat Investitora je na nama. Ponovno angažovanje i uspešna saradnja sa renomiranim domaćim i stranim investitorima…

    Direktan link do oglasa