Konkurs je istekao.

Office Assistant

R&B Medical Company d.o.o.

Beograd, Bulevar oslobođenja 159

01.12.2020.

R&B Medical Company d.o.o iz Beograd je ovlašćeni zastupnik i distributer programa medicinskih sredstava i farmaceutskih proizvoda namenjenih zdravstvenim ustanovama.

Opis poslova:

  • Koordiniranje i efikasan prenos informacija među zaposlenima
  • Prijem i arhiviranje dokumentacije
  • Uspostavljanje dobrog odnosa i svakodnevna prodajna komunikacija sa klijentima
  • Komunikacija sa ino partnerima po pitanju uvoza proizvoda i koordinacija uvoza
  • Saradnja i komunikacija sa špedicijama
  • Organizovanje sastanaka u zemlji i inostranstvu
  • Poslovi e-bankinga, fakturisanja, poslovne komunikacije sa knjigovodstvom
  • Rešavanje svakodnevnih kancelarijskih potreba, nabavka kancelarijskog i promotivnog materijala

Uslovi:

  • Minimalno VI stepen stručne spreme
  • Minimum 1 godina  radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Znanje rada na računaru (MS Office)
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije – minimum 1 godina aktivne vožnje

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da do 01.12.2020. godine pošaljete svoj CV elektronski.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    R&B Medical Company je preduzeće za promet na veliko farmaceutskim i medicinskim proizvodima namenjenim apotekama i bolnicama. Svoje poslovanje započelo je 2011. godine. Koncept razvoja postavljen je kroz pažljiv odabir asortimana proizvoda, čvrste zastupničke ugovore sa inopartnerima i postepeno formiranje mreže komercijalno stručnih saradnika kako bi optimalno bila pokrivena celokupna teritorija Republike Srbije. Kompletno poslovanje podržano je savremenom računarskom tehnologijom i transportnom…

    Direktan link do oglasa