Office Manager - poslovni sekretar/ica

Zeppelin Pro d.o.o.

Beograd

27.01.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Zeppelin Pro d.o.o. se bavi brendiranjem reklamnog materijala i poslovnih poklona. Pored klasičnih biznis poklona, kao što su: upaljači, olovke, rokovnici, kalendari, majice, kišobrani, keramičke šolje, zidni satovi, stoni satovi i ostalo, u ponudi imamo i ekskluzivne biznis poklone renomiranih svetskih brendova, kao što su: Cerruti 1881, Ungaro, Hugo Boss, Cacharel, Nina Ricci, Christian Lacroix i Jean-Louis Scherrer. Zastupnici smo nekoliko vodećih evropskih kompanija u oblasti trgovine reklamnim materijalom. Pored toga, u mogućnosti smo da nudimo usluge ofset štampe i digitalne štampe velikog formata, u šta spadaju: roll up baneri, promo pultovi, proizvodi od klirita, jarboli, zastave i još mnogo toga.

Zeppelin Pro je energična firma koja u osmoj godini rada nastavlja sa principima koji su je krasili do sada. Timski duh, odlična atmosfera, velika posvećenost i stručnost u kombinaciji sa rastućim iskustvom su doveli do toga da danas, u svetu reklamnog materijala, svi znaju ko je Zeppelin Pro i šta se dobija saradnjom sa nama.

Iza nas je nekoliko desetina hiljada odštamapnih majica, brda brendiranih olovaka, nekoliko grešaka iz kojih smo izvukli pouke i sve veća armija zadovoljnih klijenata koji veruju u nas i to dokazuju time što nas na sav glas, ponosno preporučuju svojim prijateljima.

Ukoliko želite da se upoznate sa nama i da vidite šta je novo u svetu reklamnog materijala, slobodno se najavite i posetite nas u našem showroom-u (izložbenom prostoru) u Tadeuša Košćuška 92pp, na Dunavskom keju. Dođite, pogledajte, raspitajte se, a mi ćemo dati sve od sebe da odgovorimo na sva pitanja i da Vas posavetujemo najbolje što umemo.

www.zeppelin.rs

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju: Office manager - poslovni sekretar/ica, 1 radna pozicija

Uslovi:

  • Minimum SSS (IV stepen)
  • Stručan rad u programima iz MS Office paketa
  • Korišćenje engleskog jezika

Veštine i osobine koje bi trebalo da ima kandidat:

  • Ambicioznost
  • Entuzijazam
  • Komunikativnost, kreativnost i izražene pregovaračke sposobnosti
  • Prihvatanje odgovornosti
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Pouzdanost u izvršavanju radnih obaveza

Ukoliko se pridružite našem pozitivnom i mladom timu očekuje Vas:

  • Fiksna plata + procenat

Opis posla:

  • Administrativni poslovi (unošenje faktura, otpremnica, izvoda, pripremanje dokumentacije za knjigovođu...)
  • Organizovanje sastanaka i dogovaranje sastanaka
  • Kucanje i bavljenje prepiskom i upitima
  • Naručivanje kancelarijskog materijala i nameštaja
  • Priprema pisama, prezentacija i izveštaja
  • Povezivanje i komunikacija sa dobavljačima
  • Sprovođenje i održavanje procedura/kancelarijski administrativni sistemi
  • Vođenje evidencije o zaposlenima
  • Kancelarijska podrška u poslovanju
  • Vođenje evidencije o aktuelnostima unutar firme
  • Obavljanje administrativnih poslova

Plaćen probni rad do 3 meseca, nakon toga stalni radni odnos u kreativnom i dinamičnom okruženju.
Redovna i stimulativna primanja, zavisno od rezultata.
Mogućnost napredovanja i permanentnog usavršavanja.

Ukoliko vidite sebe kao deo našeg tima i želite da zajedno ostvarujemo nove uspehe, molimo Vas da svoj CV poželjno sa fotografijom dostavite elektronskim putem.

    Zeppelin Pro

    Zeppelin Pro se bavi brendiranjem reklamnog materijala i biznis poklona. Pored klasičnih biznis poklona, kao što su: upaljači, olovke, rokovnici, kalendari, majice, kišobrani, keramičke šolje, zidni satovi, stoni satovi i ostalo, u ponudi imamo i ekskluzivne biznis poklone renomiranih svetskih brendova, kao što su: Cerruti 1881, Ungaro, Hugo Boss, Cacharel, Nina Ricci, Christian Lacroix i Jean-Louis Scherrer. Pored toga, u mogućnosti smo da nudimo usluge ofset štampe i digitalne štampe velikog formata,…

    Direktan link do oglasa