Konkurs je istekao.

Office Manager

Grand Star d.o.o.

Beograd, Karadjordjeva 75

27.10.2021.

ugovor puno radno vreme online intervju za posao

Opis posla:

Potrebna nam je organizovana i posvećena osoba na poziciji Office Manager-a. Office Manager je osoba koja pruža organizacionu i logističku podršku po svim pitanjima vezanim za rad i nesmetano funkcionisanje svih zaposlenih, obavlja neophodne administrativne poslove i bavi se sledećim poslovima:

  • Imovinsko pravni poslovi
  • Poslovi ugovaranja i priprema ugovora
  • Kadrovski poslovi
  • Poslovi sa APR
  • Koordinacija sa advokatima-saradnicima
  • Sređivanje arhive i vođenje pravilne evidencije dokumenata od značaja za zakonit rad kompanije
  • Sarađuje sa službom finansija vezano za HR administraciju i kontroliše personalne dosijee zaposlenih, izrada izveštaja, priprema dokumentacije za knjigovodstvo, priprema faktura i vođenje računa o njihovom blagovremenom plaćanju, itd.
  • Predlaganje novih, sprovođenje postojećih procedura i politika kako bi se osigurala efikasnost u radu
  • Asistira generalnom direktoru i ostalim zaposlenima u administrativnim poslovima
  • Pisanje poslovnih dopisa i pisama prema dobijenim uputstvima, popunjavanje različitih formulara, obrazaca i sl.
  • Vođenje, ažuriranje i arhiviranje poslovne dokumentacije
  • Saradnja sa relevantnim osobljem po pitanju uspostavljanja i implementacije pravila i procedura
  • Logistički i ostali poslovi
  • Pružanje potpune administrativne i komunikativne podrške poslovođama
  • Drugi poslovi po nalogu rukovodilaca

Uslovi:

  • Radno iskustvo minimum 3 godine, na istim ili sličnim pozicijama
  • Dobro organizovana, energična, pozitivna osoba
  • Osnovno poznavanje računovodstvenih poslova
  • Poznavanje MS Office
  • Engleski jezik – srednji nivo

Nudimo:

  • Stalni radni odnos puno radno vreme
  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju
  • Redovna mesečna primanja
  • Mogućnost profesionalnog razvoja

    • Milovana Milovanovica 1, Beograd, Srbija
    • PIB: 108215466
    • Matični broj: 209539993

    Direktan link do oglasa