Office Manager

Ocean ThinkIT d.o.o.

Beograd, Dedinje

29.01.2022.

500 - 1.000 EUR (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena

Zbog povećanog obima posla i proširenja našeg tima, potrebna nam je obrazovana, organizovana i posvećena osoba koja bi popunila ulogu Office Manager-a.

Office Manager je osoba koja pruža organizacionu i logističku podršku po svim pitanjima vezanim za rad i nesmetano funkcionisanje svih zaposlenih, obavlja neophodne administrativne poslove i bavi se pitanjima organizacije i održavanja radnog prostora.

Zaduženja Office Manager-a bi uključivala:

  • Vođenje evidencije o aktuelnostima unutar firme
  • Vođenje evidencije i koordinacija godišnjih odmora i slobodnih dana zaposlenih
  • Koordinacija i logistika sastanaka unutar firme
  • Organizacija spoljnih aktivnosti firme (team building-a, proslava, itd.)
  • Obavljanje administrativnih poslova
  • Komunikacija sa računovođom i podrška po pitanju papiroloških i finansijskih poslova (izrada izveštaja, priprema dokumentacije za knjigovodstvo, priprema faktura i vođenje računa o njihovom blagovremenom plaćanju, itd.)
  • Vođenje evidencije i organizacija zapošljavanja novih ljudskih resursa
  • Saradnja sa relevantnim osobljem po pitanju uspostavljanja i implementacije pravila i procedura u kancelariji
  • Vođenje evidencije i nabavka svih kancelarijskih potrepština
  • Organizacija svih poslova vezanih za održavanje kancelarije i kancelarijske opreme
  • Komunikacija sa tehničkom podrškom u slučaju kvarova kancelarijske opreme

Uslovi i potrebne veštine:

  • Visoko obrazovanje ili prethodno iskustvo na sličnoj poziciji
  • Organizacione sposobnosti
  • Komunikativnost i posvećenost poslu
  • Osnovno poznavanje računovodstvenih poslova
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje MS Office paketa

Nudimo:

  • Stalno radno mesto;
  • Prijatnu radnu atmosferu i odlične uslove za rad;
  • Mogućnost stalnog napredovanja.

    • Srbija, Beograd, Vladete Kovačevića 2a 11000 Beograd
    • PIB: 108075893
    • Matični broj: 20927429

    Direktan link do oglasa