Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Office Manager

Sweet Choice

Zemun, Altina (Beograd)

Adrese mesta rada

  • zemun, Aleksandra Petrovića 37

29.09.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Sweet Choice DOO je specijalizovana kompanija koja se bavi uvozom, pakovnjem i ditribucijom sezonskog konditorskog asortimana prevashodno za vreme novogodišnjih i uskršnjih praznika na teritoriji cele Srbije. Firma je osnovana 2013. godine.

Sarađujemo sa renomiranim proizvođačima čokolade iz Nemačke, Poljske, Italije i Srbije. Zadovoljstvo kupca nam je uvek na prvom mestu. To postižemo odgovornim odnosom prema poslu, poštovanjem ugovorenih rokova, kao i brzinom same isporuke.

Usled povećanog obima posla, Sweet Choice doo raspisuje konkurs za radno mesto: Office Managera.

Glavna zaduženja:

  • Vođenje svih administrativnih poslova firme u smislu prateće dokumentacije za prodajni proces: otpremnice, fakture, vođenje radnih naloga.
  • Komunikacija sa klijentima i partnerima.
  • Ulistavanje i ažuriranje proizvoda u bazi kupaca.
  • Evidencija i knjiženje izlaznih i ulaznih računa.
  • Redovno ažuriranje i arhiviranje dokumenata.
  • Odgovornost za nabavku kancelarijske i druge opreme.
  • Administrativna podrška zaposlenima.
  • Kontroliše ispravnost i ažurno vodi poslovnu dokumentaciju u svom domenu.
  • Logistički i ostali poslovi po nalogu direktora.

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja ili viša SS, poželjno ekonomskog usmerenja.
  • Odlično poznavanje rada na računaru MS Office paketa, sa naglaskom na Excel.
  • Poznavanje engleskog jezika.
  • Minimum 2 godine radog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Profil kandidata:

  • Spremnost za timski rad u dinamičnom okruženju.
  • Izražena odgovornost, preciznost i ažurnost u radu.
  • Odlično razvijene organizatorske sposobnosti, sposobnost multitasking-a.
  • Dobre komunikacijske veštine.
  • Veštine rešavanja problema.

Uslovi koje nudimo:

  • Stalni radni odnos.
  • Stimulativna i redovna primanja.
  • Rad u prijatnom i dinamičkom okruženju.
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja.

Napomena:

Biće kontaktirani kandidati koji budu zadovoljavali uslove i koji uđu u uži krug izbora.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo.

    • Srbija, Beograd, Nemanjina 7, Zemun
    • PIB: 108257834
    • Matični broj: 20963026
    Više o poslodavcu

    Podelite oglas

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?