Konkurs je istekao.

Office manager

Luna d.o.o.

Požarevac, Beje Sekulića bb

08.12.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Modna kuća LUNA već tri decenije predstavlja lidera u proizvodnji ženske mode na tržištu Srbije ali i regiona. Naša vizija je da prva pomisao svake uspešne poslovne žene kada je kvalitetna i udobna garderoba u pitanju,  bude pomisao na LUNU! Zbog toga našim kupcima nudimo na prvom mestu kvalitet, veliki izbor modela, dezena i boja za svaku priliku !

Ključ našeg uspeha svih ovih godina jeste upravo tim zaposlenih koji su najbolji ambasadori LUNA brenda.

Ukoliko volite modu i želite da radite za poznati domaći modni brend, dobrodošli ste!

Započnite sa nama karijeru punu mogućnosti i postanite deo profesionalnog tima.

Zbog širenja i unapređenja poslovanja, Modna kuća LUNA raspisuje konkurs za radno mesto

OFFICE MANAGER

Požarevac

Opis poslova:

  • Prijem i evidentiranje pošte i poslovne dokumentacije
  • Prijem i prosleđivanje telefonskih poziva i elektronske pošte
  • Organizovanje poslovnih sastanaka
  • Izrada poslovne dokumentacije, vodjenje evidencije i arhiviranje
  • Obavljanje pomoćnih administrativnih i drugih poslova

Opšti uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Spremnost za učenje, timski i samostalni rad, organizovanost i preciznost u obavljanju poslova
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (govornog i pisanog)
  • Osnovno poznavanje računovodstvenih poslova
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Razvijene organizacione i komunikacione sposobnosti

Lične osobine:

  • Visok nivo inicijative i motivacije za postizanjem rezultata
  • Organizovanost i pedantnost
  • Izrazita komunikativnost (razvijena sposobnost verbalne i pisane komunikacije)
  • Analitičnost, sistematičnost i odgovornost
  • Samostalnost i proaktivnost u rešavanju izazova
  • Kooperativnost i ekstrovertnost
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespondencije
  • Osoba vesele prirode, koja je motivisana da uči i napreduje
  • Spremnost na rad pod pritiskom

Poslodavac obezbeđuje:

  • Fiksno radno vreme
  • Redovnu i kompetitivnu zaradu srazmernu radnom isksutvu
  • Mogućnost za razvoj i napredovanje

Ukoliko smatrate da ste idealan kandidat, pošaljite biografiju i motivaciono pismo elektronskim putem.

Na razgovor će biti pozvani kandidati koji uđu uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Luna doo

    • Baje Sekulića bb, Požarevac, Srbija
    • PIB: 103288293
    • Matični broj: 17547879

    Direktan link do oglasa