Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Online Marketing Specialist with Slovak language

Dexfinity, s.r.o.

Rad od kuće

09.02.2022.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

(description in Slovak language as knowledge of Slovak is essential for this position)

Dexfinity.com behom niekoľkých rokov existencie zaujali silné a stabilné miesto vo sfére e-commerce na slovenskom trhu.
Zameriavame sa na akceleráciu e-shopov a e-commerce projektov na medzinárodných trhoch. Pre klientov nie sme marketingovou agentúrou, ale partnerom v ich biznise.
Nosnými službami v Dexfinity sú Google Ads kampane, SEO, social media kampane, e-commerce poradenstvo, nástroje na cenové porovnávanie (porovnávače) a content. Viac pozícií a informácii nájdete na http://www.dexfinity.com

Z dôvodu rozširovania našich aktivít hľadáme nového kolegu na pozíciu:

Online Marketing špecialista

Náplň práce

  • Exekutívna tvorba Google PCC kampaní na základe zadaní projektového manažéra
  • Exekutívna tvorba Social Media PCC kampaní na základe zadaní projektového manažéra
  • Exekutíva SEO aktivít na základe zadaní projektového manažéra
  • Tvorba marketingových analýz
  • Reportovanie dosiahnutých výsledkov a aktivít projektovým manažérom
  • Navrhovanie možností na optimalizáciu jednotlivých aktivít

Požiadavky

Všeobecné

  • V Dexfinity ti ponúkame úžasnú voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup.
  • Buď tímový hráč(ka) a mysli na to, že najlepší spôsob, ako dosiahnuť svoje ciele, je spolupracovať s ostatnými.
  • Vlastný time management by si mal(a) mať v malíčku.
  • Jedným z kľúčov k úspechu v Dexfinity je schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a mať správny úsudok.

Soft skills

  • Procesný prístup na vysokej úrovni.
  • Neustála chuť sa zlepšovať a myslenie „mimo škatule.“
  • Veľmi dobrá organizácia práce.

Hard skills

  • Veľmi dobrá orientácia v princípoch marketingu s fokusom na online
  • Znalosti v oblasti Google PPC, Social media PPC a SEO (aspoň jedna z oblastí je podmienkou)
  • Práca s Google Sheets na  pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, pokročilé funkcie, reťazenie funkcií).
  • Veľmi dobré anayltické myslenie (zoskupovanie dať, vyhodnocovanie, akčné kroky)

Benefity

  • Získaš hardware a software podľa tvojej chuti a potreby (laptop, telefón a pod.), lebo ty sám vieš, čo je pre teba najlepšie.
  • Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý.
  • Odmeňovaný(á) budeš na základe transparentného a jasného odmeňovacieho modelu prispôsobeného špecificky na tvoju pozíciu.
  • Budeš sa podieľať na tvorbe svojho vlastného biznis plánu, ktorý bude kompasom v tvojom kariérnom raste vo firme.
  • Fungovať budeš na základe flexibilného pracovného času. Nezáleží, kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalita.
  • Získaš zľavy až do 50 % v mnohých e-shopoch našich klientov.
  • Budeš sa môcť zúčastňovať rôznych projektov a iniciatív naprieč firmou.
  • Prispejeme ti až 30 % ceny na zariadenie si home office.
  • Pokrytých budeš mať 5 dní na samoliečenie bez nutnosti potvrdenia od lekára.
  • Stredne veľký, silný a odhodlaný tím, na ktorý sa môžeš spoľahnúť – to je Dexfinity.

    • Slovačka, Inostranstvo, Haydnova 20/B
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?