Konkurs je istekao.

Operater na CNC mašinama u odeljenju digitalne štampe

Propulzija d.o.o.

Beograd

27.01.2021.

PROPULZIJA d.o.o. www.propulzija.com je domaća kompanija sa više od 25 godina uspešne poslovne tradicije. Propulzija je jedna je od vodećih firmi u proizvodnji POS displeja. U moderno opremljenom proizvodnom i poslovnom prostoru na Čukarici (Rušanj) smeštena je proizvodnja i prateća administracija.

Zbog povećanog obima proizvodnje, potrebne su nam ozbiljne, odgovorne osobe za posao:

Uslovi:
Minimum IV stepen stručne spreme (mašinska, grafička – tehnička struka)
Poželjno je poznavanje rada u MS Office paketu
Poželjno poznavanje engleskog jezika – srednji/viši nivo
Poželjno poznavanje rada na mašinama digitalne štampe
Poželjno poznavanje pripreme za štampu (Adobe paket)
Spretna i snalažljiva osoba
Organizovanost i tačnost
Pedantnost i odgovornost prema poslu
Timski rad
Poželjno poznavanje vrste materijala, njihovih osobina i načina obrade (foreks, klirit, veralit..)
Poželjno iskustvo u struci

Opis posla:

Samostalan rad na CNC mašini
Odabir reznog alata za rad sa različitim vrstama materijala
Kontrola i evidencija obrađenog materijala
Dorada i montaža obrađenog materijala
Redovno i vanredno održavanje alata i mašina u štampi
Održavanje reda i čistoće prostora štampe
Rad u smenama po potrebi
Kontrola utroška sirovina i materijala u skladu sa tehničkim uputstvima
Odgovornost za proizvodnju gotovog proizvoda
Vođenje računa o tempu rada i propisanim rokovima

Nudimo Vam:
Samostalan rad na najsavremenijim CNC mašinama za sečenje i digitalnim mašinama za štampu po latex tehnologiji
Radni odnos
Stimulativnu zaradu
Rad u stabilnoj kompaniji na reprezentativnim projektima
Dobro organizovano radno okruženje
Dinamičnu atmosferu gde se ceni i vrednuje zainteresovanost, posvećenost, individualni doprinos i timski rad
Molimo Vas da svoju biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem ili da pozovete putem telefona.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

PROPULZIJA  d.o.o. je moderna, dinamična kompanija sa tradicijom poslovanja preko 25 godina. Kompanija iz godine u godinu beleži intenzivan rast, razvoj  poslovanja i unapređenje tehnologije u proizvodnji POS displeja u skladu sa modernim standardima. Kompanija PROPULZIJA ima 3 Profitna Centra: 1. POSM (Point of Sales Materials) koji služi za izlaganje proizvoda robe široke potrošnje u prodavnicama širom Evrope. 2. Higijenske Stanice, koje smo razvili u saradnji sa dva najveća svetska…

Direktan link do oglasa