Konkurs je istekao.

Operater na pakovanju pastoznih proizvoda

Knauf Zemun

Beograd (Zemun)

23.10.2020.

ugovor puno radno vreme

Kompanija Knauf je regionalni i svetski lider u pronalaženju rešenja u građevinskoj industriji i proizvođač građevinskog materijala sa preko 20 000 zaposlenih koji rade u više od 150 fabrika u celom svetu.

Za našu fabriku u Zemunu, oglašavamo potrebu za zaposlenim na poziciji: Operater na pakovanju pastoznih proizvoda

Opis posla:

  • Radi na pakovanju gotovog proizvoda na liniji za pastozne proizvode i na delu linije za upravljanje proizvodnjom fasada
  • Predlaže nabavku sirovina i polu-proizvoda za potrebe proizvodnje i pakovanja pastoznih proizvoda
  • Stara se o ispravnosti linije za pakovanje i učestvuje u rešavanju jednostavnijih problema, zastoja ili kvarova linije
  • Stara se o opštoj čistoći i urednosti linije za pakovanje, kontrolne vage, štampača i prostora oko linije

Uslovi za kandidate:

  • Minimum SSS tehničkog smera
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Poželjno poznavanje rada na računaru – osnove MSO

Poželjne karakteristike kandidata:

  • Spremnost za rad na fizičkim poslovima
  • Spremnost za rad u timu
  • Preciznost u radu
  • Visok stepen odgovornosti i pouzdanosti

Zaposlenima nudimo:

  • Stimulativnu naknadu i dodatne beneficije
  • Konstantno profesionalno usavršavanje i napredovanje

Sve zainteresovane kandidate pozivamo da dostave svoju prijavu elektronskim putem, najkasnije do 23.10.2020.

Nekompletne prijave kao i prijave poslate nakon navedenog roka neće biti razmatrane.

Kompanija Knauf zadržava pravo da samo uži izbor kandidata pozove na razgovor.

    Knauf Zemun

    • Srbija, Beograd, Batajnički drum 16b 11080 Zemun
    • PIB: 103804570
    • Matični broj: 20023023
    Više o poslodavcu

    Podelite oglas