Konkurs je istekao.

Operater na sečenju

Aptiv Mobility Services d.o.o.

Novi Sad

01.09.2022.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

Operater na sečenju

Opis pozicije:

Operater na sečenju je zadužen za izvođenje i podešavanje parametara na (Komax) mašini.

Zaduženja:

  • Podešavanje parametara na poluautomatskoj mašini za sečenje žice
  • Izvođenje radnih operacija na mašini
  • Vođenje računa da su gotovi proizvodi u skladu sa zahtevanim standardom kvaliteta

Profil kandidata: 

  • Minimum osnovno obrazovanje
  • Spremnost za rad u tri smene
  • Preciznost i spretnost u radu
  • Timski rad i fleksibilnost

Nudimo:

  • Zaposlenje u renomiranoj svetskoj kompaniji čiji su dugogodišnji klijenti vodeći proizvođači luksuznih automobila Volvo, Jaguar, Mercedes i Fiat
  • Osnovnu zaradu plus mesečne bonuse
  • Radnu nedelju gde su vikendi po pravilu slobodni
  • Organizovan kompanijski prevoz
  • Mogućnost napredovanja

Mesto rada:

  • Novi Sad

Neki vide razlike, mi vidimo perspektivu koja nas čini snažnijima.

Raznolikost i inkluzija su izvori motivacije i kreativnosti, a oba su neophodna za uspeh kompanije        Aptiv. Naš raznoliki tim se svakodnevno okuplja, pokreće inovacije, traga za rešenjima i suočava se sa izazovima koristeći svoje jedinstvene sposobnosti, perspektive i talente, menjajući ono što sutra donosi. Kada se pridružite našem timu, bićete podstaknuti da hrabro razmišljate, izrazite svoje ideje i kreativnost.

Neki vide tehnologiju, mi vidimo način da uspostavimo nove konekcije.

U Aptiv-u ne samo da vidimo svet drugačije, nego radimo na tome da promenimo budućnost. To znači razvoj tehnologije koja menja i unapređuje dosadašnje načine rada u potrazi za sigurnijim, zelenijim i povezanijim rešenjima. Danas brojimo više od 190.000 zaposlenih, u 46 zemalja, ujedinjenih jednom misijom. Pridružite se našem timu da zajedno promenimo budućnost.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Aptiv Mobility Services d.o.o. Novi Sad

    Aptiv Mobility Services d.o.o. Novi Sad

    Sa sedištem u Dublinu, u Irskoj, kompanija Aptiv omogućava održiviju budućnost tehnologijom koja mobilnost čini sigurnijom, zelenijom i povezanijom. Globalna tehnološka kompanija posluje u 50 zemalja, sa više od 200.000 zaposlenih u 131 proizvodna pogona i upravlja sa 13 velikih tehničkih centara širom sveta. Kupci kompanije Aptiv uključuju 23 od 25 najvećih proizvođača automobila na svetu. Aptiv posluje u Srbiji od 2015. godine i obezbeđuje više od 9.000 radnih mesta u Novom Sadu, Leskovcu i…

    Iskustva zaposlenih

    "U Srbiji, automobilska industrija poslednjih godina postaje jedan od vodećih privrednih sektora koji zapošljava sve više stručnjaka. Zahvaljujući povoljnom poslovnom okruženju, naše tržište privlači brojne ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • Obuke, konferencije
    • Timska druženja
    • Edukacija, profesionalni razvoj
    • Nagrade, bonusi, pokloni
    • Hrana i piće
    • Organizovan prevoz
    • Poslovna putovanja
    • Društvena odgovornost
    • Dobrovoljno zdravstveno osiguranje
    • Zdravlje
    • Obezbeđen parking
    • Program mentorstva
    • Kompanijski popusti
    • Obezbeđena oprema za rad

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?