Operater tehničke podrške

Elbet d.o.o.

Beograd, Bul Mihajla Pupina 165e

10.12.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena dostupno osobama sa invaliditetom

Kompanija ELBET d.o.o. se bavi razvojem softverskih rešenja za gejming industriju. Portfolio Kompanije obuhvata virtuelne igre sa brojevima, kazino igre i igre u virtuelnim sportovima. Sarađujemo sa više od 82 operatera na 3 kontinenta, uključujući i 4 državne lutrije. Kompanija kontinuirano ulaže u poboljšanje kvaliteta poslovanja i brine o svojim zaposlenima.

Kompanija ELBET d.o.o. raspisuje konkurs za radnu poziciju:

OPERATER TEHNIČKE PODRŠKE (M/Ž)

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla

  • Pružanje tehničke podrške našim klijentima;
  • Komunikacija sa klijentima putem emaila i/ili telefona;
  • Rešavanje raznih tehničkih problema, eskaliranje prema potrebi;
  • Rad na poboljšanju naših servisa.

Uslovi

  • Znanje engleskog jezika – govorni i pisani (minimalno B2 nivo ili viši);
  • Napredno poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje Windows i Linux operativnih sistema;
  • Poznavanje osnovnih koncepta računarskih mreža.

Prednosti koje će Vas izdvojiti od ostalih kandidata

  • Iskustvo u oblasti tehničke podrške ili IT-a;
  • Završena tehnička srednja/viša škola.

Nudimo

  • Stalni radni odnos i angažman u podržavajućem i uspešnom timu;
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja;
  • Rad u modernom kancelarijskom prostoru na Novom Beogradu.

    ELBET d.o.o.

    Elbet je domaća softverska komanija koja se od 2002. godine bavi izradom softverskih rešenja za sportske kladionice i gaming industriju generalno. Naši proizvodi se nalaze u preko 3000 kladioničarskih lokacija u Evropi, Aziji i Africi.

    Direktan link do oglasa