Konkurs je istekao.

Operater tehničke podrške

Pametan stan

Beograd, Danka Popovića

19.10.2021.

40.000 - 45.000 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 2. smena

Širimo tim, i tražimo osobu koja će zajednički sa nama raditi na poboljšanju našeg odnosa sa kupcima i našim instalaterima.
Pametan stan je kompanija koja je posvećena sistemima pametnog stana i pametne kuće. Nudimo kompletno rešenje sistema kućne automatike, od ideje i projektovanja do održavanja sistema kućne automatike. Posvećeni smo prelasku na nove tehnologije, izgradnji štedljivih kuća, kao i kvalitetu koji je sinonim naše kompanije. Sistemi kućne automatike su budućnost, ako želite da se usavršavate u ovom polju, mi smo kompanija za vas.

Uslovi (veštine i iskustvo):

• Znanje engleskog jezika
• Poznavanje rada na računaru
• Vozačka dozvola (B kategorija)
• Proaktivnost i želja za učenjem
• Spremnost na učenje
• Odgovornost, strpljenje i pedantnost u radu
• Spremnost na timski rad

Glavna zaduženja/Opis poslova:

o Podrška korisnicima i instalaterima sistema pametnog stana
o Komunikacija sa kupcima i instalaterima telefonom i mailom
o Prijem i izdavanje robe
o Konstantno učenje i unapređenje znanja i veština
o Kreiranje izveštaja

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju detaljnu biografiju elektronskim putem.
Samo kandidati koji uđu u uži krug će biti kontaktirani radi intervjua, jer smo imali prilično loša iskustva.

Pametan stan d.o.o.

  • Srbija, Beograd, Danka Popovića 7
  • PIB: 112586185
  • Matični broj: 21701696

Direktan link do oglasa