Operater u kreativnoj radionici (Baloni -Stiropor - Pinjate)

Fanfare d.o.o.

Beograd, Kneza Mutimira

18.08.2022.

50.000,00 - 60.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena

Mi smo kreativni, strastveni i zabavni. Party Booster je specijalizovana parti prodavnica za sve parti rekvizite. Izrađujemo i personalizovane proizvode. Party Booster je podeljen u dve divizije, Party Booster maloprodaja i Fanfare balon štamparija, izrada personalizovanih proizvoda od stiropora, dekoracije i veleprodaja. Mi inspirišemo naše kupce sa interesantnim konceptima, temama, idejama i obezbeđujemo sve da se oživi njihov san. Mi olakšavamo ostvarenje njihovih nezaboravnih momenata. Radimo u timskom okruženju i prihvatamo svaku odgovornost da pružimo svoj maksimum!

Tražena pozicija:

Operater u kreativnoj radionici (Baloni - Dekoracije - Oblikovanje stiropora - Pinjate)

Opis posla:

- Štampanje balona
- Oblikovanje personalizovanih stiropora

- Izrada pinjata standardnih i personalizovanih

- Izrada banera

- Montaža i dostava balona

Uslovi:

Fizički aktivan
Dobre motoričke sposobnosti
Poštovanje rokova i procesa rada

Vozačka dozvola B (aktivan vozač)

Nudimo:

Redovna primanja
Mogućnost napredovanja
Nagrade za dobro urađen posao

www.partibooster.rs  www.balon.rs

Konkurs je istekao.

Fanfare

  • Lamartinova 3, Beograd, Srbija
  • PIB: 110632201
  • Matični broj: 21370347

Direktan link do oglasa