Konkurs je istekao.

Operater u proizvodnji

Shinwon d.o.o.

Niš, Radna Zona Donje Međurovo bb

30.07.2021.

40.000 - 60.000 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

SHINWON

traži

OPERATERE U PROIZVODNJI

Opis poslova

-rad na proizvodnjim linijama

-ispunjavanje zadate norme

-kontrola kvaliteta

-pakovanje gotovih proizvoda

- primena radnih standarda

-održavanje higijene u radnom prostoru i ponašanje u skladu sa bezbedonosnim propisima

Traženi profil

-srednja stručna sprema u svim zanimanjima

-manuelna spretnost, odgovornost, izdržljivost, timski duh, disciplina

-spremnost za rad u tri smene i prekovremeni rad

-prethodno iskustvo u proizvodnom sektoru poželjno

 CV možete dostaviti elektronskim putem ili na kapiji fabrike.

Za dodatne informacije kontaktirajte nas putem telefona, lok 110.

Očekujemo Vas!

  • Srbija, Niš, Radna zona Donje Međurovo
  • PIB: 106971012
  • Matični broj: 20716339

Direktan link do oglasa