Konkurs je istekao.

Operater u proizvodnji

Spintec Precision d.o.o.

Niš, Bulevar 12. februar bb

22.08.2020.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

Kompanija „Spintec Precision Manufactory Limited“, koja je registrovana u Hong Kongu, sa svojom proizvodnjom u Kini, jedan je od najpoznatijih proizvođača industrijskih preciznih metalnih delova, kao sto su precizni zupčanici, puževi, osovine i sl. Delovi se koriste u proizvodima za automobilsku industriju, u medicinskim i ergonomskim proizvodima, industrijskim mašinama, kućnim aparatima visokog kvaliteta i profesionalnim električnim alatima.

Za fabriku „Spintec Precision d.o.o. Niš“, za proizvodnju elemenata za prenos snage: zupčanika i puževa modula 0,1 – 1,2mm, osovina itd, potreban nam je operater u proizvodnji.

Opis poslova:

  • Rad na mašinama (pretežno CNC mašine):
    • Izbor alata na osnovu radnog naloga tj. tehnološkog postupka, priprema mašine za obradu;
    • Izrada komada prema tehnološkom postupku i odnošenje komada u kontrolu, eventualna korekcija parametara nakon kontrole prvog komada;
    • Izrada gotovih proizvoda prema radnim nalozima i tehničkoj dokumentaciji.
  • Rad na mašini za odmašćivanje:
    • Priprema gotovih proizvoda za proces odmašćivanja;
    • Rad na mašini – odmašćivanje gotovih proizvoda prema radnim nalozima, dopuna i zamena odmašćivača;
    • Priprema gotovih proizvoda za finalnu kontrolu.
  • Ostalo:
    • Vršenje preventivnih pregleda mašina, kontrola i evidentiranje zastoja ili kvarova na mašinama;
    • Vođenje evidencije o otpadu i njegovo propisno skladištenje i odlaganje;
    • Održavanje higijene radnog prostora i mašina;
    • Izveštavanje nadređenog o izvršenim intervencijama u proizvodnom procesu;
    • Popunjavanje prateće dokumentacije i radnih naloga;
    • Poštovanje svih procedura u proizvodnji, pridržavanje propisa BZNR;
    • Praćenje kvaliteta gotovih proizvoda.

Uslovi:

  • Spremnost za rad u turnusu, jer će fabrika raditi 24/7
  • Iskustvo u radu na mašinama za obradu rezanjem je obavezno (brušenje, struganje ili glodanje)

Nudimo:

  • Konstantno usavršavanje i obuku
  • Mogućnost napredovanja u poslu
  • Rad u internacionalnom okruženju
    Konkurs je istekao.

    SPINTEC PRECISION d.o.o. Niš

    • Bulevar 12. februar bb, Niš, Srbija
    • PIB: 110549546
    • Matični broj: 21361798

    Direktan link do oglasa