Konkurs je istekao.

Pekarska industrija Sunce d.o.o. sa radom je počela 2013-e godine i za kratko vreme beleži značajne rezultate. Tim najboljih stručnjaka  rukovodi modernom kompanijom sa najsavremenijim postrojenjima i proizvodnim procesima i brine da svako jutro isporuči najfinija testa jedinstvene recepture i najboljeg kvaliteta. U potrazi smo za kandidatima koji kao i mi vrednuju posvećenost i ozbiljan pristup poslu. Ukoliko ste uz to i  ambiciozni i imate želju da budete deo rastuće kompanije, Vi ste prava osoba za nas.

Trenutno nam je potreban:

PEKAR SA ISKUSTVOM (POSLOVOĐA)

(u proizvodnji hleba, peciva i lisnatog testa)
Broj izvršilaca: 3
Mesto zaposlenja: Novi Beograd

Opis posla

  • Organizovanje, vođenje, nadzor i aktivno učestvovanje u radnim aktivnostima zaposlenih
  • Organizovanje i priprema  doziranja sirovina i pomoćnih materijala po recepturi
  • Redovna proizvodnja u skladu sa dnevnim potrebama lagera
  • Praćenje trendova i inovacija u skladu sa potrebama tržišta
  • Poštuje propisane normative koje se odnose na proizvodni asortiman
  • Poštuje zakonom propisane sanitarne i higijenske procedure
  • Davanje predloga i ideja u cilju obogaćenja asortimana

Potrebne kvalifikacije i osobine kandidata:

  • Minimum pet godina iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Poželjna srednja stručna sprema (III ili IV stepen), nije neophodna
  • Ozbiljnost i savesnost u radu
  • Orijentisanost na timski rad
  • Inovativnost i posvećenost

Nudimo Vam:

  • Dinamičan posao u uspešnom kolektivu i stabilnoj kompaniji
  • Redovnu zaradu i odlične uslove rada
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Pozivamo Vas da pošaljete svoju biografiju elektronskim putem ili da nas pozovete  na broj telefona 069/80 14 625.

Biće kontaktiranisamo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 22.03.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.