Konkurs je istekao.

Pomoćni barmen

NS Hotels d.o.o.

Novi Sad, Narodnog Heroja 3 Pupinova Palata

01.12.2021.

ugovor puno radno vreme

OPIS POSLA:

Da održava higijenu šanka;

Da vrši dopunu rashladnih vitrina neophodnom robom;

Da pravilno rukuje mašinama za pranje i poliranje;

Dužan je da redovno odnosi smeće;

Dužan je da pomogne šankerima pri pripremanju pića i hrane;

Opšte dužnosti:

Da se na posao javlja na vreme i u odgovarajućoj uniformi;

Da održava dobre kolegijalne odnose u svom i svim drugim odeljenjima;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila o protivpožarnoj zaštiti, higijeni, zdravlju i bezbednosti;

Da u potpunosti razume i pridržava se hotelskih pravila i procedura;

Da održava visok nivo lične higijene;

Da izvršava sve druge razumno propisane dužnosti i obaveze;

ZAHTEVANI STEPEN STRUČNE SPREME: III SSS / IV SSS

USLOVI ZA OBAVLJANJE POSLOVA: 1 godina radnog iskustva na istim poslovima

Konkurs je istekao.

NS HOTELS DOO

  • HAJDUK VELJKOVA 11/V, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 105469647
  • Matični broj: 20391804

Direktan link do oglasa