Pomoćni radnik u proizvodnji

Ramona d.o.o.

Novi Sad (Nemanovci)

Adrese mesta rada

  • Novi Sad, Nemanovci 9

18.12.2021.

50.000 - 65.000 RSD (mesečna plata) CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Potreban nam je: Pomoćni radnik u proizvodnji.

Uslovi:

Stručna sprema nije neophodna.

Opis posla:

Lokacija obavljanja posla je u Nemanovcima, 4km od Novog Sada, na izlasku prema Temerinu, iza gradske deponije, prekoputa megamarketa Rodić.
Primamo zaposlene i iz okoline Novog Sada (B. Jarak, Temerin, Kać, Budisava itd.).
Radi se u 3 smene (06:00-14:00 ; 14:00-22:00 ; 22:00-06:00), subotom samo prva smena. Nema prekovremenog rada.
Plata je redovna. Za 23 godine, koliko firma postoji, nijedan dan nije kasnila plata. Noćni rad i putni troškovi se obračunavaju po zakonu.

Osnovna zaduženja:

Upoznaje se sa propisanim i određenim tehnologijama i procedurama, kao i sa vrstama i razlikama u robi sa kojom se manipuliše.
Prebiranje i sortiranje reciklažne robe i sirovine, priprema sirovine za dalju preradu.
Utovar i istovar robe i ostali poslovi.
Mogućnost daljeg napredovanja na druge pozicije.
Okvirna plata: 50.000 - 65.000 RSD

Ramona doo

Firma Ramona je osnovana 1998. Osnovani smo u Kaću, a od 2017. godine se nalazimo u Nemanovcima - malo naselje na obodu Novog Sada, blizu Pejićevih Salaša, nedaleko od Čvarkove babe. :) Lokacija se nalazi 9 km od centra Novog Sada. Firma se bavi reciklažom i preradom otpadnih plastičnih masa - PE, PP i drugih, proizvodnjom i prodajom ekstrudirane ambalaže (plastične kese, vreće za smeće, PP džambo vreće), polietilena niske i visoke gustine. Jedna smo od retkih firmi koja praktikuje cirkularnu…

Direktan link do oglasa