Konkurs je istekao.

Poslastičar sa iskustvom

Trgocentar d.o.o.

Beograd, Višnjička 61a

06.11.2020.

Tražite perspektivan posao sa mogućnošću napredovanja? Želite da radite u firmi koja ceni dobre radnike i plaća kvalitetan rad?

Trgocentar d.o.o. Beograd,brend SkRoZ DoBrA PeKaRa je kompanija koja posluje dugi niz godina.U okviru firme posluje preko 60 maloprodajnih objekata: u Beogradu, Pančevu, Smederevu, Smederevskoj Palanci, Inđiji, Rumi, Novom Sadu, Temerinu, Šapcu, Požarevcu, Jagodini, Sremskoj Mitrovici, Ćupriji. U maloprodajnim objektima zaposleni pružaju brzu i kvalitetnu uslugu i dnevno usluže preko 80 000 kupaca proizvodima savršenog kvaliteta.U cilju proširenja, kompanija je otvorila još nekoliko restorana kuvanih jela u Beogradu, Novom Sadu, Požarevcu, Jagodini, Gornjem Milanovcu, Valjevu, Sremskoj Mitrovici...

Raspisujemo konkurs za radno mesto: Poslastičar

Mesto zaposlenja: Beograd

Nudimo Vam:

  • Stalan i siguran posao, organizovan u 3 smene
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja
  • Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vreme
  • Pored osnovne zarade isplaćujemo naknadu za prevoz, naknadu za topli obrok, regres
  • Obuku za poslastičara (ako nemate relevantno iskustva) na poziciji pomoćni radnik u poslastičarnici

Uslovi:

  • Poželjno srednja ugostiteljska škola
  • Minimum 2 godine iskustva na poziciji poslastičara
  • Razvijene socijalne veštine, rad pod pritiskom, timski duh

Opis posla:

  • Pravljenje torti, kolača i ostalih dezerta
  • Primanje radnih naloga od poslovođe pogona za izradu poslastičarskih proizvoda i poluproizvoda
  • Proizvodnja poslastičarskih proizvoda u skladu sa utvrđenim normativima
  • Evidentiranje utrošenih sirovina i proizvedenih količina gotovih prizvoda i poluproizvoda
  • Vrši probe novih proizvoda na zahtev direktora sektora
  • Vrši popise sirovina i gotovih proizvoda

Iskoristite mogućnost da maksimalno razvijete i iskoristite svoje potencijale radeći u najsavremenijem poslovnom okruženju.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu radnu poziciju i ispunjavate uslove, molimo Vas da pošaljite svoju radnu biografiju elektronski.

Samo kandidati koji uđu u uži krug biće obavešteni o ishodu konkursa.

    Konkurs je istekao.

    СкРоЗ добра ПеКаРа

    Trgocentar d.o.o. je kompanija koju čini skroz dobar tim od preko 1.400 zaposlenih i koja posluje 31 godinu u Srbiji. U okviru  firme posluje preko 90 maloprodajnih objekata bredna Skroz dobra pekara u Beogradu, Pančevu, Smederevu, Smederevskoj Palanci, Inđiji, Rumi, Novom  Sadu, Novoj Pazovi, Temerinu, Šapcu, Požarevcu, Jagodini, Sremskoj  Mitrovici, Ćupriji, Kovinu, Čačku, Velikoj Plani, Valjevu, Gornjem  Milanovcu, Vrbasu, Šidu, Kruševcu, Bačkoj Topoli, Obrenovcu i Staroj…

    Direktan link do oglasa