Poslovni administrator

TESLA24H

Novi Sad

12.08.2022.

ugovor puno radno vreme

TESLA24h POMOĆ NA PUTU je kompanija koja obezbeđuje brzu i konkretnu asistenciju pomoći na putu u skladu sa različitim potrebama naših korisnika kako u Srbiji tako i u Evropi.

Naša misija jeste da pouzdanim i sigurnim radom, prilagođenim paketima i inovativnim tehnologijama svakodnevno unapređujemo život vozača i činimo svet sigurnijim mestom.

Zahvaljujući zadovoljnim korisnicima smo došli do ove pozicije u kojoj se danas nalazimo.

Više o nama možete pogledati na www.tesla24h.com.

Kako se poverenje kod korisnika stiče u sve većem broju, a naš tim širi, raspisujemo konkurs i spremni smo da angažujemo tri administrativna radnika i to za poziciju poslovni administrator.

Opis posla:

·         Prijem, obrada i arhiviranje dokumenata

·         Komunikacija sa klijentima i saradnicima

·         Osnovni knjigovodstveni-blagajnički poslovi

1.       Izrada faktura i rad sa fiskalnom kasom

2.       Izrada ponuda i predračuna

3.       Praćenje potraživanja i ažurna evidencija plaćanja

4.       Priprema knjigovodstvene dokumentacije

·         Saradnja sa konsultantsko-knjigovodstvenom agencijom

·         Upravljanje poslovnom dokumentacijom (prijem, obrada i arhiviranje)

·         Evidencija zaposlenih, godišnjih odmora i odsustva

·         Priprema i slanje pošte

·         Nabavka reklamnog i kancelarijskog materijala

·         Ostali administrativni poslovi po potrebi

·         SOS operative

Potrebna kvalifikacije:

·         Najmanje VI stepen stručne spreme

·         Osnovno znanje iz oblasti ekonomije, prava i administrativno-pravnih poslova, računovodstva i poslovne korespodencije

·         Poznavanje rada na računaru - MS Office paket (Word, Excel, PowerPoint...)

·         E-mail komunikacija

·         Poželjno znanje engleskog jezika

Nudimo Vam:

·         Priliku za stalnim poslovnim napretkom i razvojem

·         Pozitivno i podržavajuće okruženje

·         Redovne zarade

Očekujemo Vaš CV!

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

TESLA24H DOO

  • Srbija, Novi Sad, Trg Marije Trandafil 7
  • PIB: 111895497
  • Matični broj: 21563536

Direktan link do oglasa