Konkurs je istekao.

Poslovni sekretar

Aleksandar MN

Beograd

22.07.2021.

ugovor puno radno vreme

Kompanija Aleksandar MN jedna je od najvećih kompanija na tržištu farmacije. Uspešno poslujemo preko petnaest godina i bavimo se uvozom i distribucijom dijetetske suplementacije, medicinskih sredstava, fitnes opreme, programa za rehabilitaciju. Samo neki od naših čuvenih brendova su: Biofreeze, Mueller, Thera Band, Gymstick, MSD, Jarrow, NeoCell i mnogi drugi.

Raspisuje se konkurs za poziciju:

POSLOVNI SEKRETAR

Mesto rada: Beograd

Opis poslova:

-          Prihvata sve pozive upućne kompaniji preko fiksne i mobilne telefonije, daje potrebne informacije i preusmerava pozive zaposlenima

-          Skenira potrebnu dokumentaciju i istu prosleđuje putem elektronske pošte

-          Vrši prijem i zavođenje računa, ugovora, dopisa i drugih bitnih dokumenata: upisivanje u delovodne knjige, kopiranje i odlaganje u registratore. Prosleđivanje pristigle dokumentacije kolegama koje su odgovorne za istu.  Pribavljanje potrebnih potpisa za fakture, pre nego što se iste proslede knjigovođi

-          Dočekuje i uslužuje stranke, vrši njihovu najavu zaposlenima

-          Pakuje i šalje poštu, unosi podataka u sistem, slanje pošiljke preko kurirskih službi

-          Nabavka kancelarijskog materijala, kupuje štampu i druge potrebštine

-          Izrađuje tople i hladne napitke

-          Vodi dnevni planogram, zakazuje sastanake, upozorava zaposlene na nadolazeće obaveze

-          Dostavlja zahteve naftnoj kompaniji za povećanje limita za potrebe korišćenja goriva i izdavanje novih koorporativnih kartica

-          Aktivno komunicira sa majstorima i vodi brigu o prostorijama u kompanije i ukrasnim biljkama

-          Vrši poručivanje kancelarijskog materijala i pribora, vrši prijem pristigle robe i njeno raspoređivanje

-          Vrši poručivanje robe za potrebe firme iz Idee, hemijske i sanitarne opreme

-          Prati stanja tonera i vrši njihovo porčivanje

-          Vrši poručivanje kafe iz Café factory i espresso kafe i vodi brigu o aparatu za espresso kafu

-          Vrši trebavanja potrebe maloprodaje i magacina

-          Poziva kandidata za razgovor za posao i zakazuje termine za razgovor

-          Kupuje avionske karate, pronalazi najbolje opcije preko različitih agencija i avio kompanija, dostavlja tri različite ponude

-          Vrši pretragu i bukiranje smeštaja za poslovna putovanja i sajmove

-          Kontaktira domaće i inostrane kompanije u cilju stupanja u kontakt sa rukovodećim osobljem (vlasnik, director, menadžer), zakazuje neposredne i telefonske sastanke

-          Organizuje doček inostranih partnera na aerodromu

-          Vrši zaduživanje svih zaposlenih sa telefonima, lap topovima, aparatima za merenje koštane mase, pravljenje reversa i razduživanje,

-          Sačinjava evidenciju rođendana, slava; slanje čistitki na email, telegrama i slično

-          Stara se da na kraju svakog radnog dana svi elektonski uređaji budu isključeni i kancelarije zaključane

-          Strogo poštuje propisane procedure komunikacije i sve druge pravilnike koji su na snazi kod poslodavca

-          Izvršava i sve druge konkretne radne zadatake i poslove prema nalogu neposrednog rukovodioca u skladu sa svojim znanjem i sposobnostima

Uslovi:

·         Minimum VI stepen stručne spreme

·         Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama

·         Aktivno znanje engleskog jezika

·         Napredno poznavanje MS Office – posebno Excel

Rok za konkurisanje: 22.07.2021. godine

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

  • Srbija, Beograd, Tetovska 44
  • PIB: 100206847
  • Matični broj: 06701051

Direktan link do oglasa