Konkurs je istekao.

Poslovni sekretar

Sanus-M d.o.o.

Novi Sad, Pere Popadića 3/6

30.10.2020.

Preduzeće "Sanus-M" d.o.o. iz Novog Sada je kompanija čija je osnovna delatnost profesionalna kontrola štetočina (fumigacija, dezinsekcija, deratizacija).

Više informacija o našoj kompaniji možete saznati na našoj veb-stranici: www.sanus-m.co.rs.

Uslovi za obavljanje posla:

-       IV/VI stepen, SSS/VS – srednja ili viša stručna sprema ekonomskog smera, zaštite bilja, veterinarskog, sanitarno-ekološkog smera;

-       Poželjno radno iskustvo;

-       Poznavanje rada na računaru;

Opis poslova:

-          vodi neposrednu, telefonsku i elektronsku komunikaciju sa trećim licima, evidentira telefonske pozive i e-mailove;

-          prikuplja elemente za izradu kalkulacija cena i priprema dokumentaciju za eksternu knjigovodstvenu službu;

-          izrađuje račune, stara se o njihovoj naplati, evidentira nenaplaćene račune i ugovara naplatu;

-          preduzima pripremne radne za izradu ugovora, vodi evidenciju zaključenih ugovora, prati realizaciju i trajanje ugovora;

-          izrađuje službene dopise i priprema izveštaje;

-          vodi personalnu dokumentaciju zaposlenih;

-          priprema dokumentaciju za integrisan menandžment sistem;

-          obavlja i druge poverene poslove po nalogu generalnog direktora i izvršnog direktora.

Pogodnosti koje nudimo:

-          Redovno radno vreme od 7:00 - 15:00;

-          Rad u iskusnom timu;

-          Profesionalno usavršavanje.

Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
Konkurs je istekao.

Sanus-M

Kompanija SANUS-M DOO predstavlja savremenu i inovativnu  kompaniju u oblasti kontrole štetočina. Više od 20 godina pružamo DDD usluge na teritoriji Republike Srbije i na taj način imamo aktivno učešće u : - proizvodnji zdrave i bezbedne hrane; - smanjenju ekonomskih šteta u poljoprivrednoj proizvodnji. - očuvanju životne sredine. - preventivnoj zaštiti zdravlja ljudi i životinja. - sprečavanju širenja zaraznih bolesti. Danas predstavljamo savremeno preduzeće, koje je tako organizovano i tehnički…

Direktan link do oglasa