Konkurs je istekao.

Poslovni sekretar

Virginia d.o.o.

Beograd, Surčinski put 21

01.12.2020.

Preduzeće Virginia d.o.o., lider u uvođenju novih tehnologija u intenzivnoj poljoprivrednoj proizvodnji, zbog povećanja obima posla, raspisuje oglas za izvršioca za rad na radnom mestu:

POSLOVNI SEKRETAR

Opis posla:

  • Prijem poziva i preusmeravanje na odgovarajuće službe
  • Prijem stranaka i organizacija prijema kod odgovarajuće službe ili direktora
  • Evidencija, organizacija i zakazivanje sastanaka
  • Učestvovanje u izradi materijala za sastanke i po potrebi vođenje zapisnika
  • Administrativno-komercijalni poslovi
  • Priprema, slanje, prijem i razvrstavanje pošte
  • Fotokopiranje, skeniranje, sređivanje, zavođenje i arhiviranje dokumentacije
  • Vođenje svakodnevne poslovne korespondencije sa strankama
  • Asistiranje u vođenju celokupne administracije
  • Vođene raznih evidencija
  • Drugi poslovi po nalogu pretpostavljenih

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Minimum srednji nivo znanja engleskog jezika
  • Poznavanje poslovnih običaja i poslovne korespodencije
  • Organizacione sposobnosti, preciznost, tačnost i odgovornost u radu
  • Izražena sklonost ka timskom radu
  • Odlično poznavanje MS Office
  • Radno iskustvo je prednost

Nudimo:

  • Rad na određeno vreme sa mogućnošću prelaska na neodređeno
  • Redovna primanja
  • Rad u korektnom i dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja

    • Surčinski put 21, Novi Beograd, Srbija
    • PIB: 100291517
    • Matični broj: 17239546

    Direktan link do oglasa