Konkurs je istekao.

Poslovni sekretar/ica

Rolmot Konveyor d.o.o.

Beograd, Amadova 49

15.04.2021.

ugovor puno radno vreme

Zaduženja

  • Ažurno i uredno vođenje poslovne dokumentacije (poslovnih dopisa, izrada tabela, ažuriranje podataka, popunjavanje formulara, obrazaca i sl.)
  • Pravi i šalje dopise i obaveštenja zaposlenima, klijentima, partnerima i dobavljačima na zahtev nadređenog
  • Pribavljanje i pružanje potrebnih informacija direktoru
  • Primanje i slanje dnevne, obične i e-mail pošte

Potrebne osobine

  • Ljubaznost i komunikativnost
  • Samoinicijativnost i odgovornost
  • Dobre organizacione sposobnosti

Uslovi

  • VSS
  • Dobro znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru MS office
  • Pozeljno iskustvo na istim ili slicnim poslovima
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije

Napomena

Prijave slati isključivo na engleskom jeziku

    • Vladimira Popovica 38-40, Beograd, Srbija
    • PIB: 110415139
    • Matični broj: 21347710

    Direktan link do oglasa