Poslovni sekretar/referent

Yufofarm d.o.o.

Beograd (Novi Beograd)

08.12.2021.

ugovor puno radno vreme

Radno mesto: Poslovni sekretar/referent

Yufofarm d.o.o. se bavi unutrašnjom i spoljnom trgovinom: sirovinama za proizvodnju veštačkih đubriva, žitaricama i rečnim transportom.

Neophodni uslovi:

VS / VSS ekonomskog smera
Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 5 godina
Napredne pismene i verbalne komunikacione veštine
Poznavanje poslovne dokumentacije i spoljnotrgovinskog poslovanja u unutrašnjoj i spoljnoj trgovini
Aktivno korišćenje Microsoft Office paketa - Word, Excel, Outlook
Aktivno znanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije- aktivan vozač

Osnovna zaduženja:

Upravljanje poslovnom korespodencijom i dokumentacijom
Opšte kancelarijske dužnosti i administrativni poslovi
Korespodencija sa ino i domaćim partnerima, špediterima, carinskim i poreskim organima

Ostale tražene sposobnosti:

Tačnost, odgovornost i organizovanost u samostalnom i timskom radu

Dostaviti na konkurs:

Biografiju (CV), poželjno sa fotografijom

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima molimo Vas da pošaljete Vaš CV elektronskim putem.

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

  • Srbija, Beograd, Vladimira Popovica 6
  • PIB: 104301982
  • Matični broj: 20142910

Direktan link do oglasa