Konkurs je istekao.

Poslovno finansijski asistent

Ims Motors & Thermostats d.o.o.

Nova Pazova, Druga industrijska 3

15.12.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Uslovi:

  • Srednja ili viša stručna sprema ekonomskog usmerenja.
  • Poznavanje italijanskog jezika (nivo C1).
  • Poželjno znanje engleskog jezika.
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, MS Windows, Internet).
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Opis posla:

  • Primanje, otvaranje zavođenje pošte
  • Skeniranje i kopiranje pristigle dokumentacije
  • Popunjavanje administrativnih zabrana i ostalih zahteva po nalogu zaposlenih za banke, institucije i dr. ustanove
  • Prevođenje dokumentacije na italijanski jezik
  • Sastavljanje faktura / računa u koordinaciji sa knjigovodstvenom agencijom
  • Komunikacija sa svim poslovnim partnerima
  • Korespodencija sa ino dobavljačima, špediterima, carinskim i poreskim organima u koordinaciji sa knjigovodstvenom agencijom...
    Konkurs je istekao.

    IMS motors&thermostats d.o.o.

    • Druga Industrijska 3, Nova Pazova, Srbija
    • PIB: 111534440
    • Matični broj: 21497911

    Direktan link do oglasa