Konkurs je istekao.

Poslovođa - električar energetike

BB Solar d.o.o.

Podgorica (Crna Gora)

Adrese mesta rada

  • Podgorica, Bulevar Revolucije br.7

16.10.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Firma BB SOLAR D.O.O. sa sjedištem na adresi Bulevar Revolucije br. 7, Podgorica-Crna Gora raspisuje oglas za 3 izvršioca za radno mjesto:

POSLOVOĐA - ELEKTRIČAR ENERGETIKE
(mjesto rada: Crna Gora)

Potrebni uslovi:

  • SSS  Elektrotehnička škola IV stepen – smjer energetika;
  • Minimum 15 godina radnog iskustva na organizovanju i vođenju poslova jake struje;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Posjedovanje ljekarskog uvjerenja za rad na visini;
  • Iskustvo na većim projektima.

Glavna zaduženja:

  • Dnevno organizuje i prati rad radnika na gradilištima i izvršava planirane obaveze;
  • Kontroliše učinak rada i primjenu građevinskih normi;
  • Vodi evidenciju radnih sati;
  • Kontroliše utrošak materijala i stara se o smještaju i čuvanju neugrađenog materijala;
  • Svakodnevno vodi gradilišnu i radnu dokumentaciju;
  • Obezbjeđuje foto dokumenta prije i posle izvođenja radova na objektima kako ne bi bilo skrivenih mana;
  • Stara se o primjeni mjera zaštite na radu;
  • Osposobljen za izvođenje svih vrsta elektroinstalaterskih radova niskog napona u visokogradnji i niskogradnji;
  • Po mogućnosti vrši ugradnju opreme u TS 10/0,4 kV i napojnih kablova za iste;
  • Po mogućnosti vrši ugradnju kablovskih spojnica i kablovskih završetaka za gore navedene kablovske nivoe;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu glavnog inženjera;
  • Odgovoran je za izvedene radove, primjene mjera za bezbijedno i kvalitetno izvođenje radova.

Profil kandidata:

  • Odgovoran i samoinicijativan;
  • Orijentisan ka timskom radu;
  • Izražene komunikacione vještine.

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi u Crnoj Gori;
  • Rad na velikim projektima u Crnoj Gori;
  • Usavršavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Stimulativna nagrađivanja zavisno o poslovnim rezultatima i rezultatima tima;
  • Plata: po dogovoru zavisno od referenci kandidata.

Napomena: Prijave sa biografijom (CV) možete poslati elektronskim putem.

Kontakt broj:

BB SOLAR D.O.O. zadržava pravo da pozove na razgovor samo odabrane kandidate.

    BB SOLAR D.O.O.

    Firma BB SOLAR d.o.o. iz Podgorice, osnovana je 2011. godine. Osnovna djelatnost firme je projektovanje i izvođenje radova elektro instalacija jake struje, kao i projektovanje i izvođenje radova na istalacijama solarnih sistema (obnovljivi izvori energije).Posjedujemo veoma veliko iskustvo u oblasti izvođenja elektroinstalaterskih radova gdje smo stekli reputaciju svojim profesionalnim radom, poštovanjem rokova i dinamike izgradnje, vrhunskim kvalitetom izvedenih radova na veoma velikom broju različitih…

    Direktan link do oglasa