Konkurs je istekao.

Poslovođa gradilišta u niskogradnji

DIS Niskogradnja d.o.o

Gornji Milanovac, Bačka Topola, Beograd

15.12.2021.

DIS NISKOGRADNJA DOO VALJEVO je perspektivna građevinska kompanija koja se uspešno bavi izvođenjem radova iz oblasti niskogradnje, hidrogradnje i visokogradnje. Kako su ugovoreni novi Projekti, potrebni su nam: POSLOVOĐA GRADILIŠTA U NISKOGRADNJI

Mesto rada:

  • Na teritoriji opštine Gornji Milanovac, Bačka Topola ili Beograd;
  • Po potrebi i u drugim opštinama na teritoriji Republike Srbije;
  • Prevoz ili smeštaj obezbeđeni;

Opis posla:

  • Rad na terenu, na gradilištu;
  • Organizacija rada i rukovođenje realizacijom izgradnje na gradilištu;
  • Samostalno vođenje građevinske dokumentacije;
  • Trebovanje materijala i kontrola utroška materijala;
  • Kontrola kvaliteta izvršenih radova, materijala koji se ugrađuje, rada i discipline na gradilištu;
  • Neposredan kontakt s investitorima i nadzornim organima;

Uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema građevinske ili geodetske struke;
  • Poželjno aktivno radno iskustvo na poslovima vođenja gradilišta;
  • Dobre organizacione i komunikativne veštine;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač;

Očekujemo:

  • Organizacione sposobnosti;
  • Inicijativu i brzo rešavanje problema;
  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza;

Nudimo:

  • Zaradu koja prati Vaše zalaganje i rezultate;
  • Dugoročnu saradnju.

Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju, CV, elektronskim putem ili putem WhatsApp ili Viber aplikacije na broj telefona koji se nalazi u oglasu.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

    • Ul.Sindjelićeva br.46/4/II, Valjevo, Srbija
    • PIB: 101902692
    • Matični broj: 06599303

    Direktan link do oglasa